Vivus — Atsauksmes

Vivus | Atsauksmes |

. Kredītlimita jeb maksimālās naudas summas, ko var aizņemties, lielums ar katru nākamo aizdevumu pakāpeniski palielinās. Nedrīkst būt kavēti maksājumi vai parādsaistības. Saņemt Kredītu Vivus atsauksmes – sūdzības Vivus ir viens no populārākajiem nebanku kredītdevēju zīmoliem Latvijā. Vivus darba laiks ir katru dienu no plkst. Uzņēmums pašreiz pieder krievu miljardierim Oļegam Boiko, kurš savu bagātību ir nopelnījis darbojoties azartspēļu biznesā. Pie dizaina acīmredzami ir piestrādāts un lapa ir ērti pārskatāma. Vivus saviem pastāvīgajiem klientiem piedāvā aizņemties arī lielāku naudas daudzumu. Boiko pārpirka “” no latviešu uzņēmējiem, taču joprojām uzņēmuma darbībā ir iesaistīti arī vairāki ietekmīgi Latviešu uzņēmēji. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Arī šeit, lai pieteiktos aizdevumam ir nepieciešams reģistrēties.. Šī mājas lapa viņiem ir izveidota gaiša, labi pārredzama un viegli saprotama, jo tajā ir viegli atrast kā uzņemama kontaktinformāciju, tā līguma noteikumus, piedāvātos pakalpojumus un pat atbildes un jebkādiem iespējamajiem jautājumiem. Ja esat pamanījis neprecizitātes, lūdzam par tām ziņot sūtot e-pastu uz. Viss, kas tev būs jādara, ir jāreģistrējas kreditora mājaslapā un jāveic kredīta pieprasījums. LatCredit – atlaides komisijas maksai līdz 100%. Ja rodas vajadzība sazināties ar kompāniju, tad iespējams zvanīt pa tālruņa numuru vai rakstīt e-pastu uz adresi [email protected] aizdevuma jautājumos vai [email protected] reklāmas un sadarbības jautājumos. Visērtāk no Vivus.lv ir saņemt kredītu tieši to mājaslapā – www.vivus.lv.

Tik vienkārši ir saņemt ātru aizdevumu pie Vivus.lv. Vivus - Atsauksmes. Lai saņemtu aizdevumu no Vivus jāatbilst tikai pāris kritērijiem. Online Kredītu vienmēr vajadzētu censties atmaksāt laicīgi, jo termiņu nav iespējams pagarināt un parāda gadījumā tiks uzsākts piedziņas process.

Vivus Atsauksmes | CredPro

. Ja SMSCredit nodarbojas ar ātro kredītu izsniegšanu, tad Vivus uzdevums ir izsniegt ilgtermiņa aizdevumus bez ķīlas. Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām un aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam un e-pasta adresei. Vivus arī atbalsta dažādus sporta pasākumus, no kuriem par galveno varētu uzskatīt ”Vivus.lv MTB maratonu”, kas regulāri uz sacensību posmiem pulcē vairākus tūkstošus riteņbraucēju. Piedāvājumi Zīmols Vivus.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties aizdevumu, kuru visbiežāk dēvē par ātro kredītu – tātad bezskaidras naudas īstermiņa aizdevumu. Latvijā ļoti atpazīstams zīmols ir , jo tas ir viens no būtiskākajiem Latvijas nebanku kreditoriem, kurš sniedz virkni dažādu ar kredītiem saistītu pakalpojumu, tai skaitā arī izsniedz ātros kredītus. Šādi Vivus.lv ne tikai atšķir sevi no citiem līdzīgiem kreditoriem, bet arī dod iespēju saviem jaunajiem klientiem rast risinājumu savām finansiālajām problēmām. Šīs labās gribas apņemšanās garantē godprātīgu komercpraksi un rūpes par klientu interesēm, nozares reputācijas un attīstības vārdā. vietu Lursoft veidotajā sarakstā, kurā tiek salīdzināti uzņēmumi pēc to tīrajiem ienākumiem. Visu informāciju par Vivus iespējams atrast uzņēmuma mājaslapā www.vivus.lv. Mājaslapa pēc uzbūves ir līdzīga parterzīmola SMSCredit mājaslapai. vietā starp visiem Latvijas uzņēmumiem. Kā arī jau pašā pirmajā lapā ir viegli izvēlēties summu, laiku, uz cik ilgu laiku tu vēlies aizņemties, un aizņemties ātro kredītu, vienkārši uzspiežot pogu “Saņemt aizdevumu”. Tas nozīmē, ka šīs kredītdevējs ir apņēmies ievērot Labās prakses standartu un vienojies par Klientu hartu. Par datu drošību ir padomāts, jo Vivus izmanto SSL sertifikātus, kas nozīmē, ka visi dati tiek šifrēti. Vivus - Atsauksmes

Komentāri