Vilnis stāsta, ka ātrie kredīti ir viņam praktiski vienīgie pieejamie kredīti Latvijas tirgū

Parasti viņus uz slimnīcu atved naktī, kad uzdzīve noslēgusies ar kādu traumu, piemēram, pārsistu galvu.

Mežos sāk vairoties čūskas! Arī reti sastopamā «Latvijas.

.

: Stāsta, ka. Vakara Avīze Vakara Ziņas

. Neatliekamās palīdzības centra ārsta palīgs Andrejs Batjušenko norāda, ka tautā tā sauktie bomži tie atvizināti pat, ja viņa dzīvai briesmas nedraud. Slimnīcās savā ziņā pārvērtušās par bezpajumtnieku SPA - divi sanitāri palīdz katram nomazgāties, jo smaka, utis, blusas un citi mošķi nāk komplektā ar bezpajumtnieku. Vilnis stāsta, ka ātrie kredīti ir viņam praktiski vienīgie pieejamie kredīti Latvijas tirgū. Bet priekšroka tam, kas atvests ar „ātrajiem”. Ārsta palīgs skaidro - ja kādu bomzi uz slimnīcu atved trīs reizes dienā, un katru reizi tas ir sasitis galvu, katru reizi ir jātaisa izmeklējums.

ātrie kredīti |

. Absurdākais - uz šo izmeklējumu mēnešiem gaida normālie pacienti.. Kā aizņemties no Bino?. Turklāt kamēr mediķiem jākrāmējas ar šādiem klientiem, kas principā slimnīcā izguļ dzērumu, tiek „nozagts” ārstu laiks pacientiem, kam palīdzība akūti vajadzīga. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem. „Tas netīrumu slānis nāk no viņiem nost slāņiem - kā brūns sviests.” Un šāda klientūra atrodas līdzās citiem pacientiem - grūtniecēm, veciem ļaudīm, kam patiešām palīdzība ir steidzami vajadzīga.

Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. Pārdzērušies, netīri bezpajumtnieki – tā ir Stradiņu slimnīcas Neatliekamā palīdzības centra ikdiena. Turklāt nereti bezpajumtnieki ir rupji un vardarbīgi pret mediķiem. Bet principā ar viņiem būtu jātiek galā policijai un jāved uz atskurbtuvi, bet tādu nav. Ārsta palīgs godīgi atzīst: kad bomža uzvedība nav kontrolējama, „rokas niez iedot pa galvu”. Bezpajumtnieki, kas ir par daudz iereibuši, nelabi ož, tiek ievietoti izolatorā, lai izguļ reibumu. Pieņemt un turpināt Iesaki šo rakstu Tautas māksla

Komentāri