Vienkāršiem vārdiem: pirmais kredīts par brīvu - atdod tik, cik aizņēmies!

Pēdējos gados Latvijas autosportā ir novērojams manāms progress – tiek piesaistīti aizvien jauni auto sacīkšu rīkotāji un autobraucēji. Tāpat LAF pārstāvji piedalās arī FIA darba komisijās. Vienkāršiem vārdiem: pirmais kredīts par brīvu - atdod tik, cik aizņēmies.

Droša Sarakste Vienkāršiem Vārdiem. -

. Visas auto sacensības, kas norisinās valsts teritorijā, tiek organizētas, stingri balstoties uz drošības noteikumiem, ko izstrādājusi Starptautiskās Automobiļu federācijas jeb FIA. SMScredit ātrais kredīts EUR 385 no 1 līdz 30 dienām.

Igora Kudrjavceva Skola - PAR SAULES CEĻU

. gadā Konstantīns Calko kļuva par pasaules Rotax fināla vicečempionu. gadā viņš iegūst bronzas medaļu pasaules rallijkrosa čempionāta SuperCar klasē. Balstoties uz daudzveidīgajiem sasniegumiem, Latvijas Automobiļu federācija ir pierādījusi sevi kā arvien progresējošu biedrību, kuras biedru skaits arī ir arvien pieaugošs. Latvijas Automobiļu federācijas galvenā prioritāte ir drošība, tāpēc tā rūpējas par to, lai autosporta sacīkšu laikā neciestu ne auto sportisti, ne skatītāji. Vienkāršiem vārdiem: pirmais kredīts par brīvu - atdod tik, cik aizņēmies. gadu vidū, LAF īpašu uzmanību pievērš arī sadarbībai starptautiskā mērogā, proti, ik gadu tiek apmeklētas FIA ģenerālās asamblejas, kurās piedalās simtiem automobilista dzīves vadītāju no pasaules attīstītākajām valstīm.. Citas kredītu atmaksas iespējas. gadā un nodarbojas ar autosporta un autotūrisma, kā arī kustības drošības darbu attīstību un koordinēšanu Latvijā.

Latvijas Automobiļu federācija ir organizācija, kurai, vienkāršiem vārdiem sakot, ir tiesības vadīt un koordinēt autosporta dzīvi Latvijā. Līdztekus sporta aktivitātēm Latvijas Automobiļu federācija aktīvi nodarbojas arī ar drošas braukšanas apmācības programmas izstrādi un ieviešanu.

Latvijas Automobiļu federācija -

.

Rakstu sērija "Vienkāršiem vārdiem par sarežģīto mūsu.

Komentāri