Viacredit - nejaukt ar Viasms

SMScredit ātrais kredīts EUR 320 no 1 līdz 30 dienām. Tāpat pie Viacredit.lv labajām pusēm jāmin ērtums – atšķirībā no bankām, kredītu pie Viacredit.lv varēsit saņemt pāris minūšu laikā. Par Viacredit.lv Viacredit.lv seko nebanku kredītdevēju “jaunākajai modei” – uzņēmums nu jau izsniedz ne tikai mazākas summas aizdevumus, kā to darīja līdz šim, bet arī piedāvā ilgāka termiņa kredītus. No otras puses, lai gan ātro kredītu mēdz būt grūtāk atmaksāt, šāds patēriņa kredīts ir ar lielāku summu, un iespēja iedzīvoties milzīgās parādsaistībās ir daudz reālāka, nekā paņemot SMS kredītu. Gan aizdevuma pārvaldīšana, gan atmaksa ir ļoti vienkārša – aizdevumu iespējams pagarināt, par to samaksājot komisijas naudu. Tomēr kredīta nosacījumi, ieskaitot gada procentu likmi un dienas, līdz kurai katrā mēnesī jāatmaksā kārtējais maksājums, ir pietiekami skaidri, lai klienti varētu pieņemt izglītotu lēmumu, vai šāds kredīts ir nepieciešams. Divi uzņēmumi, kuri ir saistīti un piedāvā.

VIA Credit- Patēriņa kredīts līdz 1500€

. Tīri reālistiski – tie ir augsta riska kredīti, jo aizdevējs jūs nemaz neskata vaigā, turklāt bankām ir izveidota lieliska infrastruktūra un naudas plūsma, kurpretim šādi aizdevēji paļaujas uz privātiem investoriem vai paši savu kapitālu. Otrs kredīta veids, kuru ViaCredit piedāvā aizņemties, ir patēriņa kredīts, kuru. Smskredit ātrais kredīts EUR 140. Kā bez maksas izbaudīt vasaru?. ViaCredit ir patēriņa kredītu sniedzējs, bet tam pieder ViaSMS, kurš ir ātro kredītu internetā sniedzējs. VIA SMS ir visnotaļ veiksmīgs nebanku kredītdevējs, kas darbojas sešās valstīs – Latvijā, Lietuvā, Čehijā, Polijā, Zviedrijā un Spānijā. No otras puses, Viacredit.lv nevar piedāvāt tik izdevīgu kredītu, kā bankas. Šajā rakstā tiks īsi aprakstīti Viacredit.lv piedāvātie pakalpojumi un to specifika.

VIA Credit VIA Credit ir uzņēmuma SIA "VIA SMS" produktu grupas nosaukums. Viacredit - nejaukt ar , kas ir tās pašas kompānijas mājaslapa, kas piedāvā cita veida kredītu- ir kredītdevējs, kas piedāvā patēriņa kredītu summā. Šeit atrodams ātrais aizdevums cilvēkiem, kuri prot paņemt atbildīgi!. Tātad šādi kredītdevēji nemaz nevar piedāvāt izdevīgākus kredītus, nekā bankas.

ViaCredit patēriņa kredīts -

. Uzņēmums SIA “VIA SMS” ir ViaCredit mātes uzņēmums un. Šo produktu veidu VIA SMS ieviesa septembrī.

patēriņa kredīts

. Viacredit - nejaukt ar Viasms. gadā – tātad divus gadus pēc paša VIA SMS dibināšanas – un piedāvā aizdevumus ar mērķi sniegt risinājumu negaidītām finansiālām problēmām

Komentāri