Viņa stāsta, ka bieži vien dažas dienas pirms algas ir jau visu naudu iztērējusi

Natālija lūdza tikai vienu: vairs nesist pa acīm. Atstāja uz sagraizīta spilvena nazi – tikai pabiedēšanai. Pirmais kredīts bez maksas – Kas Tas Tāds?. Šis stāsts ir par drosmīgām sievietēm, kuras piekrita neslēpties, lai brīdinātu citas. Viņa stāsta, ka bieži vien dažas dienas pirms algas ir jau visu naudu iztērējusi. Mēs to darām kā bezpeļņas sabiedriskā labuma organizācija, atdodot sava darba rezultātus brīvai publicēšanai. Tā ir dārga, tāpēc pētniecība ir pirmais, no kā mediji krīzē atsakās. Taču process savilcis tumšus mākoņus pār banku uzrauga Pētera Putniņa galvu.

- Lido! Ceļo! Izbaudi!

. BigBank - Atsauksmes. Un bēdīga ziņa: Daugulis pamet mūsu #StarpCitu. Neticēja, ka tas noticis ar viņu. Ņemam pauzi un šajā raidījumā atskatamies uz zelta arhīvu. Līga gaidīja kārtējo skandālu, ja vīram bija “tas” skatiens. Bet tas mums atņem laiku žurnālistikai. Taču viņas un vēl kādas citas sievietes stāsts, kas nonāca līdz Re:Baltica, bija pēdējie grūdieni tematam, ko vairākus gadus atlikām – vardarbība ģimenē. Puse no upuriem palīdzību nemeklē. Tā ir profesija: bieži vientuļš, dažreiz drosmīgs, nopietns pilnas slodzes darbs, kas prasa gan laiku, gan naudu, ar ko šo laiku finansēt. Mēs neshēmojam un maksājam visus nodokļus. Mēs izvēlamies, ko pētīsim, jo uzskatām to par svarīgu Latvijas sabiedrībai, nevis to vēlas īpašnieki, reklāmdevēji vai donori. Līdz viņš viņu izmeta uz ielas. Latvijā katra trešā sieviete reizi mūžā piedzīvo fizisku vai seksuālu vardarbību.

Rakstniece Lūcija Ķuzāne jaunajā grāmatā iepazīstina ar savas dzimtas vēsturi

. Lv aizdevēja TV reklāma. NEATKARĪGAI ŽURNĀLISTIKAI VAJAG NEATKARĪGU FINANSĒJUMU Laba pētnieciskā žurnālistika nav hobijs. Skaistā un inteliģentā sieviete dzīvoja lielā privātmājā, audzināja trīs bērnus, atbalstīja vīru, kurš attīstīja biznesu. Tāpēc mēs varam pētīt nevienlīdzību, naudas atmazgāšanu un korupciju. Mēs rakstām grantu pieteikumus un nopelnām pašas, pasniedzot augstskolās, vadot pasākumus vai rakstot filmu scenārijus. Galvenie aktieri – bērni – pazib tikai epizodiski. Ja viņi pensionēsies, akūtais mediķu trūkums pārvērtīsies ārkārtas situācijā. Kā arī – meklējam jaunu vadītāju. Bet bez tās nav iespējams saprast valstī notiekošo un prasīt atbildību. Runāt viņa vēl nav gatava, jo notiek cīņa par bērniem un īpašuma dalīšana.

Jēkabpils apkārtnē palielinās interese par zirgu jāšanas sportu

. Tas, kopā ar Dāniju, ir augstākais līmenis Eiropas Savienībā

Komentāri