Vairāk lasiet šeit jau nekavējoties!

Vēl šogad janvārī tas savu enerģiju varēja parādīt starptautiskās sacensībās Maskavā, stājoties pretim lācim. gadā jaunu valdi, spēkus veltījusi tieši vaislas darba uzlabošanai un izveidojusi jaunu amatu – ciltsdarbu vadītājs –, kas uzticēts Jānim Jēkabsonam. Šis medus ir saldskābs, ar patīkamu, neuzbāzīgu smiltsērkšķu garšu. Sastāvā tikai dabīgs medus, ļoti tumša šokolāde un viegla piparmētru piedeva. “Situācija ir bēdīga,” tā pirms pāris gadiem šķirnes stāvokli novērtēja apvienības ciltsdarba speciālists J. Vairāk lasiet šeit jau nekavējoties. Latvijā suņu medību spēju novērtējums parasti notiek ar mežacūkām, N. Viņa vērtējumā vaislas darbu nopietni apdraud tuvradniecība, kvalitatīvai pārošanai atlikuši vien daži suņi – pie vainas esot nesaskaņotais ciltsdarbs un tajā pieļautās kļūdas, kā arī īpašnieku niecīgā interese par Latvijas dzinējsuņu kvalitatīvu pavairošanu. Tādu gaisa gabalu uz darbaspēju pārbaudēm Normunds savus suņus ved kvalitatīva ciltsdarba dēļ. Katru dienu daudzi cilvēki mēģina atrast papildus.

Lai dzīvnieku varētu izmantot ciltsdarbā, tam jāsaņem teicams vai ļoti labs LMKA novērtējums.Dalībnieku skaits izstādēs pēdējos gados esot nedaudz sarucis, stāsta Salmiņš, jo medību suņu audzētāji sadalījušies vēl dažās mazākās biedrībās. Dzinējmedību sezonas laikā gandrīz katru nedēļas nogali pieci suņi tiek ņemti līdzi un tad nu katrs rāda, ko māk. Latgales izstādē darba pārbaudēs iemēģināts nupat Daugavpils Mednieku un makšķernieku saimniecības izveidotais medību suņu apmācību centrs Demenes pagastā – vērtīgs jaunums tās puses medniekiem. Taču, piemēram, gaidītais atbalsts no Medību saimniecības attīstības fonda, kurā apvienība bija iesniegusi izglītošanas projektu, šogad tā arī nav saņemts.

Lūšu Drava : Medus un biškopības produkti

. Normunds ir aktīvs medībās gājējs, tāpēc viņa laikas nevar žēloties par kustību un treniņa trūkumu. “Aprīlī būs jādodas uz ministriju un par sevi jāatgādina,” nosaka N.. Kā vecāku finanses iespaido viņu bērnus. Sētas redzamā daļa slejas gandrīz divarpusmetru augstumā, taču krietns žoga gabals ierakts arī zemē. reize, ekspertu vērtējumam rādīti daudzi labi eksemplāri, kas lielākoties reģistrēti apvienībā. Izdevušās kredītsaistības balstās uz abpusēju sapratni un godīgumu gan no aizdevēja, gan kredīta ņēmēja puses, līdz ar to, meklējot piemērotāko kredīta variantu. Cik nav gadījumu, kad vecākiem ar čempionu tituliem pēcnācēji sanāk par pakāpi vājāki.Pirātam nupat pienācis tas vecums, kad viņš saprot, kas un kā jāmedī, ko saimnieks vēlas. Viņa vadītā organizācija kolēģu vidū izceļoties ar savu suņu darbaspējām, eksterjeru, izcelšanos. Medus ar Upenēm Upenes ir žāvētas zemā temperatūrā, tādējādi ogas saglabājušas vitamīnus, minerālvielas, kā arī smaržu un garšu, bet medus ir upeņu saldais pārinieks, kas sniedz patīkamu kontrastu. Pēc aktīvas dzinējmedību sezonas suņi vēl ir labā fiziskajā formā un izskatā, turklāt vēl nav sākusies akota maiņa – skaidro apvienības vadītājs Normunds Salmiņš, pats aizrautīgs laiku audzētājs ar desmit gadu pieredzi.

Kontakti - ZIEDOŅI

. Ja medus saldums jums šķiet pārmērīgs, rūgtenās pīlādžu ogas dos patīkamu kontrastu un pretsparu medus saldumam. Individuālā vērtējumā Pirāts ieguvis trešo vietu, kā arī trešās pakāpes darba diplomu, tikai par pāris ballēm atpaliekot no pasākuma līdera. Atvedot ar platām mugurām, kas norāda uz aptaukošanos. Propoliss ir „bišu līme” – ar to noklājot stropa iekšpusi, bites iegūst vienu no sterilākajām dabā atrodamajām vidēm. No pieredzes varot teikt, ka laikām, kas, kaut vai tikai parādot interesi par lāci, arī pēcnācēji uzrāda izteiktāku mednieka talantu. Šim medum dominējošā ir saldskābā garša, taču pēc mirkļa sajūtama arī ingvera patīkamā kņudināšanās pa garšas kārpiņām. Veltījums tiem, kam medus šķiet pārāk salds. “Ielaidīsi tādu medībās, vienalga, cik labs ģenētiskais materiāls, paskriet jau nevarēs,” spriež Normunds. Salmiņš.Pieredze rāda, ka gan Latvijas dzinējsuņa, gan citu medību šķirņu suņu audzētājiem vairāk jādod iespējas izglītoties – uzsver LMKA vadītājs.

Sīkdatnes | Eiropas Komisija

. Vairāk lasiet šeit jau nekavējoties. Izskausti tā sauktie kreisie metieni, kad pārošana netiek saskaņota ar ciltsdarba vadītāju un nav simtprocentīgi zināms pēcnācēju tēvs. Pasākumā notiek arī kucīšu un suņu bonitēšana jeb to ciltsvērtības un turpmākas izmantošanas noteikšana pēc izcelšanās, šķirnības, eksterjera, produktivitātes, pēcnācēju labuma un darbaspējām.

Jauna Dzīvokļa Iegāde - Pirkt Dzīvokli Neraizējoties - Bonava

. Pārus viņš veidojot no reāli strādājošiem, kā arī to asinslīniju eksemplāriem, kas sevi pierādījuši tieši kontaktā ar lāci

Komentāri