Vai iespējams sarīkot savas sapņu kāzas bez kredītu ņemšanas?

Visi sapratīs, ka tā ir reklāma. Zinātnes centra AHHAA ēkā ir iespējams sarīkot satriecošas dzimšanas dienas svinības! Svinībām esam sagatavojuši īpašu dzimšanas dienas piedāvājumu. Piemēram, Baltijas mērogā par vienu no ietekmīgākajiem politiskajiem influenceriem var uzskatīt Igaunijas bijušo prezidentu Tomasu Hendriksu Ilvesu. Kultūras ministre Dace Melbārde ideju par autoratlīdzību publiskošanu vērtē piesardzīgi, norādot, ka šādai rīcībai var būt arī tālejošas, negatīvas sekas: “Varbūt kādas lielākas mūsu zvaigznes atteiktos Latvijā uzstāties, ar to būtu jārēķinās. Dzimšanas dienas telpā ir puķu vāzes, tortes lāpstiņas un tējkanna. Tikmēr Kultūras ministrija vēl domā, vai publiskot arī citu simtgades pasākumu tāmes un mākslinieku atlīdzības tajās. Iesaki šo rakstu Ziņu analīze Sašutums par koncerta “Mīlestības vārdā. Cilvēki negrib pirkt to, ko reklamē, grib to, ko iesaka,” saka aģentūrā. Publiskotais honorāru fonds met aizdomu ēnu par valsts naudas izšķērdēšanu simtgades pasākumu aizsegā un liek jautāt, vai arī citos jubilejas pasākumos nauda nav tērēta uz urrā. Ministre nesteidz vainot Simtgades biroju, ka tas nav izkontrolējis pieprasītās naudas pamatojumu.

- Blog

. Un tas ir ļoti labi, jo mums, influenceriem, ir ļoti liels potenciāls un mūsu spējas ietekmēt cilvēkus ir daudz lielākas nekā gandrīz jebkurai citai slavenībai, jo mums ir daudz tuvākas attiecības ar saviem faniem. “Visas budžeta tāmes neskata tikai Simtgades birojs, galalēmumu pieņem KM budžeta komisija, tā kā šīs tāmes ir pārskatītas divas reizes, ir īsinātas, mazinātas, pamatotas, pamatojumi ir prasīti. Ietekme šajā gadījumā izriet no Trampa amatpersonas statusa. Influenceri ir dažādās jomās. Mākslinieku honorāri atšķiras daudzkārtīgi.

26 foršas vietas, kur sarīkot bērna dzimšanas dienas.

. Tad ir jāsaprot, ka ir dažāda mēroga mākslinieki, ir tādi, kurus apkalpo kaut kādas aģentūras un viņi vienkārši nepiekristu šādiem nosacījumiem. Sarīkojums ar nosaukumu “Mīlestības vārdā” sākotnēji radīja rezonansi saistībā ar dažu mākslinieku sniegumu.

«Aizliegtais paņēmiens»: Vai sociālo tīklu zvaigznes.

. Pērn šis darbības veids tika pārtraukts, jo radīja zaudējumus. Un jo vairāk sekotāju, jo lielāka ietekme. Bet nu Signe saimnieko savā virtuvē un sociālajos tīklos. Tāpat būs nepieciešams mobilais tālrunis. Vai iespējams sarīkot savas sapņu kāzas bez kredītu ņemšanas. Taču tagad radušies arī jautājumi par izmaksām. Ir producenti, kas saka, ka par tādu naudu Latvijā iespējams sarīkot trīs līdzvērtīgus koncertus. Un mūsu fani mūs klausīsies vairāk nekā, teiksim, Lauris Reiniks teiks “es izmantoju šo produktu”. Tas pats tiek darīts arī pie darba nodošanas-pieņemšanas, šobrīd tas process turpinās, esmu paprasījusi arī papildu informāciju pievienot, vēl izvērstāku un detalizētāku,” saka Melbārde. AHHAA zinātnes centrā iespējams atrasties līdz centra slēgšanai. Par influenceri var uzskatīt arī ASV prezidentu Donaldu Trampu. Bet politiskajā vidē var būt arī influenceri, kuri nav amatpersonas, bet viņu viedokli sekotāji grib zināt. Tā ka mums ir jāizrunā visi par un pret.” Tiesa, mākslinieku autoratlīdzības veidoja vien nelielu daļu konkrētā koncerta izmaksu.

Bet, ja jūsu cilvēks, kuru jūs skatāties un uzticaties, teiks “man patīk šis produkts”, tad ir lielāka iespēja, ka jūs arī dosiet tam produktam iespēju,” skaidro Laura. Kopējā tāme tuvojas teju ceturtdaļmiljonam eiro. Izskanējis aicinājums Kultūras ministrijai ar steigu publiskot arī citu simtgadei veltītu koncertu tāmes un autoratlīdzību apmērus. Signe Meirāne ir divu bērnu mamma, kura krīzes gados savu hobiju – ēst gatavošanu – pārvērta biznesā, izdodot žurnālu “Četras sezonas” un atverot portālu. Un arī mēģināsim izstrādāt kaut kādus ieteikumus, vadlīnijas tieši influenceriem

Komentāri