Un tad jau pienāk tas brīdis, kad mazais sasniedzis pirmsskolas vecumu un klāt bērnudārza izlaidums, vai

Galu galā apģērbam, stilam. Jo pamana jau to un tos, un tās, kas DARA, nevis nedara. Un tad jau pienāk tas brīdis, kad mazais sasniedzis pirmsskolas vecumu un klāt bērnudārza izlaidums, vai. Vai arī – bez kuras atklātības nu nekā neiztikt. Interesanti veidi, kā ietaupīt naudu krājkontam. gads, iesaucos: „Ā! Tātad tu esi desmit gadus jaunāks!” Tajā brīdī viņa acīs zaudēju nez cik bonusu. Un tad mes metam savus vecos kaulus kopa Jo baidamies no vientulibas. Redzot viņa šoku, mēģināju jokot, bet es taču manīju, KĀ viņš pēc tam mani pētīja. Pavisam nesen filmējos reklāmā. Es pat domāju, ka acu ārstam nemaz nav jāzina, cik gadu ir pacientam. Taču speciāli reklamēt, ka man skapī ir tik un tik zeķbikšu, makā tik un tik naudas, uz tualeti, piedodiet, eju tik un tik reižu dienā. Jau pats fakts vien, ka dzimšanas gads atstāj iespaidu uz sarunu biedru! Šādā brīdī sievietei var iestāties diskomforts. Es neeju krāsot matus uz frizētavu, jo tās ir bezdzimuma vai ikjebkura dzimuma pārstāvjiem domātas. Pēc dabas esmu tieša, man nepiemīt koķetērija un tendence kaut ko slēpt. Tas taču ir kompliments! Lai gan.   Novērots, ka vissmagākā ir tieši desmitgades pārēja. Es neko neslēpju un neko jau nevar noslēpt, kopš mēs esam pasaules tīmekļos sapinušies. Ir lietas, kas mums pieder, ir darbības, kuras darām, ir domas, kuras domājam. Matu krāsošana arī ir intīmā lieta, ko negribas klaji atrādīt. Zināju, ka gribu kaut kur nozust, lai nav jāsvin, un tā arī izdarīju. Pat Aspazija, būdama par Raini vecāka, ir viltojusi dzimšanas gadu, uzdodamās par jaunāku. Kad mamma bija vēl dzīva, tad es viņu sveicu savā dzimšanas dienā. Nevarēja nepamanīt, ka mans reklāmas partneris ir jaunāks. Nozīme ir tavam izskatam, smaržai, smaidam, prātam, apķērībai, harizmai. Un līdzīgi ir arī ar gadu skaitu. TF Bank – Ondo – Aizdevums līdz 6 000 €.

Un tad mēs metamies kopā, jo traki gribas kādam piederēt.

. Fiziskais ķermenis ļauj spēlēt jaunu sievieti, arī tavas spējas un gars kā aktrisei tieši šajā vecumā ir visintensīvākais, bet faktiski tev ir jāpāriet uz citu vecuma kategoriju. Un tas var būt pat ar pusgada nobīdi. Aktieri gluži kā bērni spēlējas uz skatuves, tas neļauj novecot un arī īsti adekvāti justies savā īstajā vecumā. Uz aci tak’ redz, vai pusaudzis,  pieaudzis vai sirmgalvis. Tas ir pārāk dziļi personīgi. Tas ir tik pašsaprotami, jo tas ir tieši viņas nopelns, ka es esmu. Un tad jau pienāk tas brīdis, kad mazais sasniedzis pirmsskolas vecumu un klāt bērnudārza izlaidums, vai. Vai man ir piemērota kredītu apvienošana ?. Es citos medību laukos iešu no krematorijas. Ir sievietes, kurām nesagādā problēmas krāsot matus vīriešu klātbūtnē. Nesvinu dzimšanas dienas, jo uzskatu, ka tas piedzimšanas brīdis nav iemesls kādam notikumam. Visam kam, kas daudz, daudz vairāk par tevi stāsta par ciparu pasē. Tur jau nav nekāda mana sasnieguma. Apzināti neslēpju un nefalsificēju. Pieteikt ātro aizdevumu.

Pienāk kaimiņš un piedāvājas palīdzēt. Joki par kaimiņiem.

. Un ne jau gadiem ir kāda nozīme. Bet nudien tas nav jāvēsta pasaulei. Es par to, ka katrs drīkst demonstrēt to, kas šķiet demonstrācijas vērts.

Komentāri