Top 5 dāvanu iesaiņojuma idejas

Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju nezina, ko iesākt ar dāvanu.

. Jo, lai gan vairāk nekā ceturtdaļa Latvijas iedzīvotāju uzskata tēriņus Ziemassvētku vai Jaungada dāvanu saiņošanai par lieku naudas izšķērdēšanu, vairumam tomēr ir svarīgi parūpēties par skaistu iesaiņojumu.

Ziemassvētku dāvanu TOP 5 -

. Top 5 dāvanu iesaiņojuma idejas..

Aptauja: trešdaļa dāvanu iesaiņojuma nonāk sadzīves.

. Apkārtējā vide gan nav pārāk priecīga, ja to “apdāvinām”, izmetot šos atkritumus, kur pagadās – sevišķi, ja dāvanu iesaiņojums ir neorganisks, piemēram, plastikāta iesaiņojuma materiāli. Plānots, ka veikalā kopumā tiks nodarbināti deviņi darbinieki. Taču tajā brīdī, kad dāvana izsaiņota, ietinamais materiāls visbiežāk kļūst par atkritumiem.

Dāvanu karšu saiņošana un pasniegšana -

. Top 5 dāvanu iesaiņojuma idejas. Sameklējiet vecas avīzes, izmantojiet mīkstus audumus, izveidojiet mozaīku vai arī patstāvīgi izkrāsojiet baltus iesaiņojuma maisiņus – vairāk pūliņus jūs ieguldīsiet, jo oriģinālāks būs iesaiņojums! TOP - piedāvājumi: Dāvanu maisiņi un papīrs. Pētījums: Vairāk nekā puse aptaujāto uzskata, ka ūdeni dzer nepietiekoši Atvērts lielākais “top!” veikals Valmierā top!” Latvijā. Dāvanu karte ir viena no populārākajām dāvanām, jo dāvanas saņēmējam ir iespēja iegādāties tieši viņam tīkamāko, turklāt viņam pieejamā laikā. Tomēr ar dāvanu kartes izvēli vien nepietiek - to vajag arī iesaiņot un skaisti pasniegt. Par to arī šis raksts.

SMScredit ātrais kredīts - ātri, droši un izdevīgi bez ķīlas un galvojuma. Apmeklētājiem ir pieejama arī ērta autostāvvieta. Tas ir saprātīgs risinājums ne tikai no vides aizsardzības, bet arī finansiālā aspekta

Komentāri