Tās ir tiešas ekonomiskās krīzes sekas

Par izpletņlēcēja desantēšanu bez desantējamās personas atbilstošas iepriekšējas sagatavošanas - uzliek naudas sodu fiziskajām personām no trīssimt līdz septiņsimt , bet juridiskajām personām - no tūkstoš līdz divtūkstoš.

Globālā sasilšana, Arktikas vilinājums un Rīga zem ūdens.

. Tās ir tiešas ekonomiskās krīzes sekas. Selekcionāra tiesību pārkāpšanaPar selekcionāra tiesību pārkāpšanu - uzliek naudas sodu līdz trīssimt piecdesmit. Par citiem pārkāpumiem pārtikas apritē - uzliek naudas sodu fiziskajām personām no desmit līdz trīssimt piecdesmit , konfiscējot pārtiku vai bez konfiskācijas, bet juridiskajām personām - no divdesmit līdz septiņsimt , konfiscējot pārtiku vai bez konfiskācijas. Dzelzceļa tehniskās ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanaPar dzelzceļa tehniskās ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu -uzliek naudas sodu juridiskajām personām līdz tūkstoš četrsimt. Sprāgstvielu glabāšanas, izlietošanas un uzskaites noteikumu pārkāpšanaPar sprāgstvielu glabāšanas, izlietošanas un uzskaites noteikumu pārkāpšanu -uzliek naudas sodu līdz trīssimt piecdesmit.

Mārtiņš Bitāns: Krīzi gaidot - DELFI

.

Ikdienas pirkumi, kuri kaitē tavam budžetam. Par normatīvajos aktos noteikto prasību neievērošanu attiecībā uz piekļuves kontroles vai drošības pārbaudes nodrošināšanu civilās aviācijas objektam - izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu juridiskajām personām no trīssimt līdz tūkstoš piecsimt. Tās ir tiešas ekonomiskās krīzes sekas. Par zemes sakaru, navigācijas, novērošanas un meteoroloģisko iekārtu bojāšanu - izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no simt piecdesmit līdz septiņsimt , bet juridiskajām personām - no septiņsimt līdz tūkstoš piecsimt.

Viedās Specializācijas stratēģija -

. Aeronavigācijas noteikumu pārkāpšana Par gaisa satiksmes pārvaldību un aeronavigācijas pakalpojumu sniegšanu reglamentējošo noteikumu pārkāpšanu - izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu juridiskajām personām no tūkstoš līdz piectūkstoš. Aizņemties bez procentiem 0% pirmos mēnešus

Komentāri