Tāpat kā jebkurš cits kredīts, patēriņa kredīts saistās ar riskiem gan aizdevējam, gan aizņēmējam

Treškārt, procentu likme patēriņa aizdevumam ir zemāka nekā ātrajiem kredītiem, kas padara to par izdevīgāku un ērtāku veidu, kā saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus. Patēriņa kredīti Latvijā ir pieejami jau vairākus gadus, taču, ja agrāk tos piedāvāja tikai bankas, tad tagad iespēju iegūt šādu aizdevumu piedāvā arī vairāki nebanku kredītdevēji, turklāt daudz vienkāršākā veidā. Politikā iesaistījos, jo uzskatu par savu pienākumu piedalīties visur, kur iespējams, lai dzīve mūsu valstī būtu labāka. Tomēr bieži redzu, ka daudzās situācijās, kur latvietis tiktu uztverts citādāk, manā gadījumā darbojas stereotipi. Tomēr ceru, ka domājošos mudinās izvērtēt, ko katrs varam darīt otram – celt vai gremdēt, atbalstīt vai nodot. Neatkarīgi no tā, ko dara vai nedara. Un turpināšu darīt visu, lai mūsu Latvija būtu labāka. » Ikdienā kā ārsts saskaros ar dažādiem cilvēkiem – dažādu tautību, dažādu profesiju. Ir svarīgi katram sākt ar sevi. Ja izdaru ko labu, visi ir gatavi slavēt un minēt kā integrācijas piemēru. Esmu daudz darījis un ar to arī daudz sasniedzis. Publicējam viņa viedokli pilnībā. Es pārdzīvoju un uztraucos tāpat kā jebkurš cits šai pasaulē, arī latvieši. Kopš pirmās dienas, kad sāku šeit dzīvot, esmu centies būt noderīgs. Paldies visiem cilvēkiem Latvijā, kas mani atbalsta kopš brīža, kad ierados šeit! Paldies tiem, kuri kritizē mani un tādējādi ļauj mainīties un kļūt pašam labākam! Vienmēr būšu tikpat aktīvs kā esmu bijis. Tomēr bieži saņemu epastus, kuros kāds aicina braukt projām. Ārpus ārsta kabineta viss ir daudz citādāk. Uzdot jautājumus, ja grib uzzināt un tad izdarīt secinājumus. Libāna arī ir maza valsts, biju pieradis pie kopības sajūtas tajā. Jāazīst gan, ka pārsvarā nav gatavi izrādīt pozitīvas emocijas, jo negatīvās dažkārt ir ļoti redzamas. » Droši vien arī šīs manas atziņas nemainīs neko to cilvēku domās, kuru prātus aizēno naids pret citādo un stereotipi. Saprotu, ka nekad nebūs tā, ka viens cilvēks var patikt visiem. Esmu pieradis palīdzēt un daru to no sirds, ne tikai pienākuma vadīts. Tāpat kā jebkurš cits kredīts, patēriņa kredīts saistās ar riskiem gan aizdevējam, gan aizņēmējam. Tādējādi ietaupīsi naudu par ikmēneša procentu likmes maksājumiem. Šeit ir citas lieliskas priekšrocības, ko var iegūt no ātrā aizdevuma. Patēriņa kredītiem un ātrajiem kredītiem ir vairākas atšķirības. Ja nepieciešams, LadyLoan patēriņa kredītu vari atmaksāt arī pirms noteiktā termiņa. Šķiet, vienīgais laiks, kad visi patiešām ir līdzīgi, ir tad, kad meklē palīdzību. Es nesaprotu tāpat kā nesaprot kāds cits. Nesaprotu naidu pret citas tautības cilvēkiem, nesaprotu naidu pret cilvēku vispār. Ārsts un Saeimas deputāts Hosams Abu Meri sociālajā tīklā Facebook publicējis visai emocionālu vēstījumu, kurā atklāj, ka Latvijā joprojām izjūt aizspriedumainu attieksmi savas tautības dēļ. Tas daudzu skatījumā ir zīmogs. Ja kļūdos, tiek piesaukta mana etniskā piederība. Jā, ir pareizi kritizēt cilvēku, ja viņš kļudās.

Ieteikumi, kā uzlabot bērna koncentrēšanās spējas - DELFI

. Ne ārsts, ne politiķis, ne cilvēks. Latvija man ir devusi mājas, ģimeni, bērnus, darbu, hobijus, cilvēku cieņu. Tādi “uzsaukumi” ir pie jebkura raksta par mani, manu darbu, privāto dzīvi vai sasniegumiem. Man ir tādas pašas krāsas asinis kā ikvienam. Nesaprotu nepatiesības par citiem cilvēkiem un nesaprotu, kāpēc cilvēki nedomā paši par sevi, bet ir ļoti aizņemti ar citu cilvēku dzīvēm. Latvijā ar laiku sapratu, ka cilvēki tomēr ir vairāk savrupi un nav gatavi izrādīt emocijas. « Es vispirms esmu cilvēks. » Es esmu Latvijas patriots un esmu atdevis šai valstij savu dzīvi.

Kā rūpēties par redzi gada tumšajā laikā? -

. Iepriekš gan nepajautājot, kāda ir mana ticība un vai vispār ticu Dievam. Visu, ko daru, daru no sirds. Cilvēki šķiet citādāki un viņu reakcijas šķiet citādākas. Šķiet, nevajadzētu pierādīt, ka šeit ir manas mājas. Tāpat kā jebkurš cits kredīts, patēriņa kredīts saistās ar riskiem gan aizdevējam, gan aizņēmējam. Otrkārt, var izvēlēties garāku atmaksas termiņu. Pirmkārt, tiek dota iespēja aizņemties lielāku naudas summu. Nav atšķirības, par ko ir stāsts, vienmēr atrodas kāds vai kādi, kuriem ļoti traucēju stereotipisku pieņēmumu dēļ. Būt kopā un kaut ko mainīt vai nedarīt neko un brīnīties par to, ka nekas nemainās uz labo pusi. « Latvija ir mana valsts un mana otra Dzimtene, ko mīlu tāpat kā Libānu. Tā ir lielākā manas dzīves daļa un brīžiem pašam šķiet, ka esmu vairāk latvietis nekā libānietis.

Mazā valstī visiem jāturas kopā un jādomā, kā dzīvot labāk un atbalstīt vienam otru. Piesakoties aizdevumam, tiek piedāvāts skaidri saprotams un pārskatāms maksājumu grafiks, lai persona varētu sekot līdzi tam, kāda summa katru mēnesi būs jāatmaksā. Es mīlu un raudu tāpat kā jebkurš cits.. Jebkurā tautībā ir gan labi, gan slikti cilvēki. Es kļūdos tāpat kā citi, precos un šķiros kā jebkurš latvietis. Neviens taču komentāros pie kāda latvieša neraksta – “nolādētais luterānis”. Tomēr pie publikācijām internetā mani sauc par “nolādētu musulmani, kam nav šeit vietas”. Īpaši pārsteidz, ka tādus raksta arī cilvēki, kuri paši pametuši šo valsti. Pilsonību saņēmu par nopelniem valsts labā

Komentāri