Tagad jaunajiem klientiem aizdevējs piedāvā aizņemties līdz pat 500€ ar aizdevuma maksu tikai 1€

To pieaugums saistīts ar piedāvājumu trūkumu. Par mirušu dēvētajā tirgū neesot jēgas jauniem nodokļiem. Publicēts: Santa Kvaste Tuvākajā laikā nekustamā īpašuma tirgū visstraujāk attīstīsies otrreizējais dzīvokļu tirgus Rīgā un tās apkārtnē. Viņi piedzīvos tādu pašu krīzi, kādā esam patlaban. Prognozējam cenu kāpumu un aktivitātes palielināšanos Rīgas centrā. Tā intervijā portālam TVNET prognozēja nekustamo īpašumu kompāniju grupas "Balsts" vadītājs Aigars Zariņš. Semināra mērķis bija pozicionēt Nordea kā draudzīgu un profesionālu banku, kā arī radīt stabilas un uzticamas bankas tēlu sadarbības partneriem. Pasākuma gaitā neizpalika arī jaunākās nekustamo īpašumu tirgus aktualitātes. Mazākajiem, pirmās skolas gaitas uzsākot, dienu priecīgāku darīja arī dāvaniņas.

Tagad jaunajiem klientiem 60 dienas bez maksājumiem.

. Publicēts:  Santa Kvaste Mājokļu īres tirgus attīstīsies. Lielāks nodokļu slogs noteikti neveicināšot tirgus attīstību. Bet no otras puses, kad Jus sledzat ligumu, taja momenta Jus piekritat liguma noteikumiem, ka ari sniegtiem pakalpojumiem un cenu. Lielāka interese bijusi tikai no Krievijas un bijušo NVS valstu iedzīvotāju puses. Tieši Judīte ir piesaistījusi bankai visvairāk klientu. jūlijā kompānijas BALSTS darbinieki devās izbraukumā pie dabas, lai pārrunātu pusgada laikā sasniegto un paveikto, izvērtētu savu darbu un uzstādītu mērķus nākamajam pusgadam. Publicēts: Santa Kvaste Teju puse nekustamā īpašuma nozares ir ēnu ekonomikas varā, tā uzskata kompāniju grupas "Balsts" vadītājs Aigars Zariņš, intervijā portālam TVNET atzīstot - ja nozarē palielinās vai ieviesīs jaunus nodokļus, ēnu ekonomika nemazināsies. Vakars tika pavadīts ļoti patīkamā gaisotnē un ar pozitīvām emocijām. jūlijā BALSTS komanda restorānā „KID” pie rīta kafijas tases tikās ar vadošo Latvijas banku pārstāvjiem. Kompāniju grupas "Balsts" vadītājs Aigars Zariņš intervijā portālam TVNET stāstīja, ka "treknajos" gados par dārgu naudu iegādātos īpašumus patlaban nelabprāt pārdod gan privātpersonas, gan bankas, kuras tos ieguvušas no parādniekiem.

To rīkojām mājīgajās vīna restorāna „FOODY” telpās. Šoreiz brokastu tēma bija „Pēdējās ekonomikas tendences Eiropā un to ietekme uz Latvijas nekustamo īpašumu tirgu”. Publicēts: Santa Kvaste Dzīvokļu cenas pamazām kāpj. Pamatā klienti ir vietējie iedzīvotāji. Īres tirgus turpina attīstīties, cilvēki arvien biežāk izvēlas mājokli īrēt, nevis iegādāties savā īpašumā. Īres segmentā cenas turpina augt, jo pieprasījums palielinās. BALSTS DRAUGU BROKASTIS V"Balsts indekss. Par FIABCI Baltija prezidentu tika ievēlēts , Latvijas nekustamo īpašumu kompānijas vadītājs. Pēc vērtēšanas nodaļas vadītāja Ingara Kārkliņa sveiciena uzrunas diskusiju veidā tika pārrunāta šībrīža situācija nekustamo īpašumu tirgū un banku loma tajā. Lielu paldies sakām SIA "Interbaltija" pārstāvim Kristapam Rumbinam, kurš sniedza visiem plašu ieskatu spāņu vīnu pasaulē. Kad katrs pasākuma dalībnieks bija ticis pie vārda un visi ar darbu saistītie jautājumi izrunāti un atrisināti, pusgada veikums tika godam nosvinēts. Jau patlaban daļai uzņēmēju esot problēmas samaksāt visus nodokļus. Tuvāko mēnešu laikā sagaidām pozitīvas indeksa izmaiņas, ko varētu sekmēt Ķīnas iedzīvotāju izrādītā interese par nekustamo īpašumu Latvijā, kā arī gaidāmais Somijas investoru intereses pieaugums. No desmit dzīvokļiem septiņi tiekot pirkti par savu naudu. Tagad jaunajiem klientiem aizdevējs piedāvā aizņemties līdz pat 500€ ar aizdevuma maksu tikai 1€. Aktivizējies privātmāju segments – aug gan pieprasījums, gan piedāvājums.

samazina komisijas maksu! |

. Kā arī brokastu gaitā centāmies sagaršot un sajust brokastu īpašo pārsteigumu. Pasākums norisinājās burvīgajās „Get Smart cafe” telpās. Tēmas ietvaros apspriedām jaunākās nekustamo īpašumu tirgus aktualitātes pārdošanas un vērtēšanas jomās, kā arī vispārēji apskatījām situāciju tirgū. Lai veidotu ciešāku sadarbību, plānojam šāda veida pasākumus atkārtot regulāri.  Tāpēc – uz tikšanos nākamajā BALSTS draugu saietā! Publicēts: Santa Kvaste Ārzemnieki neapdraud Latvijas nekustamos īpašumus. aprīlī Publicēts: Santa Kvaste Nekustamo īpašumu tirgus atgūšanās ir sākusies. Īres līgumu termiņi kļūst garāki. Šoreiz par brokastu vietu tika izvēlēts klubs-restorāns "D-Style". Zemā iedzīvotāju ienākumu līmeņa dēļ ievērojami kritušās cenas zemēm un mājām. Tēmas ietvaros apspriedām jaunākās nekustamo īpašumu tirgus aktualitātes. Rezultātā atsevišķos segmentos vērojams cenu pieaugums. Labākais mākleris balvā saņem navigācijas ierīci Tom Tom. Viņš lēsa, ka mājokļu cenas nevarētu vēl samazināties. Izsludinātajā Nordea bankas konkursā - "Meklējam labāko mākleri" ir uzvarējusi un galveno balvu saņem Judīte Alpa. Credit24 ātrais kredīts EUR 300 no 14 dienām līdz 9 mēnešiem. Ēnu dienas laikā skolēni apmeklēja dažādas darba vietas un kļuva par dažādu darbinieku ēnām – vēroja un izzināja savu ēnu devēju ikdienas darbu, tādējādi iepazīstoties ar sev interesējošās profesijas noslēpumiem. gada augustā - septembrī Nordea banka īstenoja semināru kursu nekustamo īpašumu kompāniju pārstāvjiem kopā ar ekonomistu Andri Strazdu. Pieaugusi interese par īri ar izpirkumu. Pasākuma tēma bija "Eiro ieviešana Igaunijā un tās ietekme uz Baltijas nekustamā īpašuma tirgu". Kompāniju grupas "Balsts" vadītājs Aigars Zariņš intervijā portālam TVNET atzina, ka patlaban mājokļu īres maksa ir ļoti zema. septembra svinīgā noskaņa valdīja arī BALSTĀ, rīkojām akciju, kuras laikā informējām garāmgājējus par situāciju nekustamo īpašumu tirgū, sniedzām konsultācijas un iepriecinājām ar krāsainiem baloniem un konfektēm. Publicēts: Santa Kvaste Mūsu bērni, tiecoties pēc labākas dzīves, nonāks līdzīgos „treknajos” gados, kādos mēs bijām pirms dažiem gadiem. TĀDU VIENKĀRŠU UN NO SIRDS. Un nemaz nedoma par pastavigiem klientiem. Ik mēnesi bija vērojamas nenozīmīgas cenu svārstības. Vērtējot tirgu kopumā nevar teikt, ka tas būtu atdzīvojies. Atsākās privātmāju būvniecība. Kompāniju grupas "Balsts" vadītājs Aigars Zariņš intervijā portālam TVNET stāstīja - ja arī cilvēki patlaban nolemj iegādāties mājokļus, viņi dod priekšroku otrreizējā tirgus piedāvājumam. austrumos dzīvojošo pastiprināto interesi par īres objektiem Rīgas centrā, Vecrīgā un Jūrmalā.

Pakalpojumi uzņēmumiem | Banka Citadele

. Uzvarētājām par piedalīšanos pasniedzām intresantas dāvaniņas, kuras noteikti noderēs jebkurā dzīves situācijā, bet tas lai paliek noslēpums.Paldies visām konkursa dalībniecēm par ierašanos. No vienas puses ta ir ka ir, ka jaunos klientus vini megina pievilinat ar zemakam cenam. Pagaidām nekādi kāpumi netiek vēroti un speciālists prognozē, ka arī tuvākajā gadā cenas nekāps. Publicēts: Santa Kvaste «Iedzīvotāju interese par nekustamo īpašumu ir liela, tomēr reālo darījumu skaits ir mazs,» tā šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Labrīt, Latvija» sacīja SIA «Balsts aģenti» valdes priekšsēdētājs Aigars Zariņš. Nekustamā īpašuma cenas saglabājušās iepriekšējā līmenī. Nauda dzīvokļu iegādei cilvēkiem šobrīd esot. Viņš arī norāda, ka palielinājusies interese par vēl neapbūvētiem zemesgabaliem. Īres tirgū par noteicējiem kļūst mājokļu īpašnieki. Taču, vasaras vidū – jūlijā – prognozējam krasu īres cenu pieaugumu, kas būs saistīts ar Krievijā u.c.

Kad ienākumi no nekustamā īpašuma pārdošanas netiek.

. Tas bija ilgo sarunu un informācijas apmaiņas starp Baltijas valstu asociācijām un Starptautisko federāciju dažādos vadības līmeņos veiksmīgais rezultāts. martā jau trešo reizi BALSTS rīkoja rīta pasākumu ar Latvijas vadošo banku pārstāvjiem "BALSTS Draugu brokastis". Kompāniju grupas "Balsts" vadītājs Aigars Zariņš intervijā portālam TVNET noraidīja pieņēmumu, ka ārzemnieki izmanto krīzes sniegtās iespējas un masveidā iegādājas īpašumus Latvijā. Četri populārākie kredīta veidi, kuri spēj apmierināt praktiski. TIE IR BRĪŽI, KAD MĒS SAPROTAM, KA DARBS NAV BIJIS VELTĪGS. Pamatā cenas saglabājušās tādā pašā līmenī, taču ir rajoni, kuros vērojama strauja cenu lejupslīde. februārī Latvijā jau četrpadsmito reizi pēc kārtas tika rīkota Ēnu diena.  Neoficiālā gaisotnē pie vīna glāzes un vieglām uzkodām bija iespēja iegūt informāciju, kā arī padiskutēt par aktualitātēm nekustamo īpašumu tirgū. Tas saistīts ar nozarē valdošo "second hand" sindromu. Viņš atzina, ka Latvijai vajadzētu izmantot savu zemi kā eksporta preci. Situācija nekustamo īpašumu tirgū kļūst tāda, ka drīz vien izdzīvos tikai „stiprākie” un inovatīvākie. Kompāniju grupas "Balsts" vadītājs Aigars Zariņš intervijā portālam TVNET prognozēja, ka vislēnāk no krīzes atgūsies zemes tirgus, kurš patlaban ir gandrīz miris. Pieaugusi interese par īstermiņa īri.

Komentāri