Tagad ienāc un saņem kredītu!

Īsi pirms vēlēšanām tika pieņemti grozījumi Patērētāju Tiesību aizsardzības likumā, kas paredzēja ātro kredītu ierobežošanu. Antropologs Andris Šuvajevs portālam TVnet pauž, ka zināms risks, ka grozījumus Patērētāju Tiesību aizsardzības likumā varētu atcelt, pastāv. Hipotekārais kredīts tavām mājām Tavas jaunās mājas jau tevi gaida. Ekonomikas ministrijas piedāvājums paredz mainīt gada procentu likmi un pielāgot to tirgus dinamikai. gadā atzinis, ka Citadeles klientu serviss ir pirmajā vietā Latvijā. Jāpiebilst, ka pagājušā gada pirmajā pusgadā trīs un vairāk reizes kredītus pagarināja gandrīz puse klientu. Klientu sūdzības un ierosinājumus izskatām visaugstākajā līmenī. “Problēma ir tā, ka tas ir kreditoriem draudzīgs solis, jo likme mainīsies, ņemot vērā norises tirgū. Kā izpētījuši Re:Baltica žurnālisti, gandrīz divas trešdaļas cilvēku nespēj atmaksāt kredītu uzreiz, tāpēc to pagarina. Ņemot vērā, ka līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām vēl ir gandrīz četri gadi, tāpēc tas tiek darīts tieši tagad. Ir dažādi faktori, par ko jādomā uz priekšu. Galvenā problēma ir tā, ka tam, kam tik tiešām būs nepieciešams aizņemties, tās iespējas vairs nebūs. Saistībā ar par to tiek runāts vismazāk,” saka A. Tagad par to saņemti dažādi priekšlikumi, kas paver daudz neskaidrību un shēmas, kā juridiski paslēpt lielus kredītprocentus, un ir mēģinājumi atgriezt visu atpakaļ tā, kā bija iepriekš,” saka Smiltēns.

Bijušais deputāts stāsta, ka pašlaik ir vērojami mēģinājumi lobēt normu, kas ļoti smalki paslēptu kredītprocentu likmi zem juridiskas konstrukcijas, nenosaucot likmes apmēru, sarežģījot likmes aprēķina metodiku. Ienāc filiālē, saņem un sāc lietot. Aktivizē maksājumus ar telefonu mobilajā lietotnē un maksā ar telefonu. Maks var palikt mājās. Termiņu pagarinājumi tika pārveidoti par minimālajiem maksājumiem no kredītlīnijas. Ja arī būs skandāls, tad līdz nākamajām vēlēšanām tam vairs nebūs nekādas ietekmes. Ar šādu procentu likmi cilvēks gūst zināmas garantijas, ka viņam nebūs jāpārmaksā milzīgas summas, turklāt aizdevējiem tiek uzlikts atbildības slogs gadījumā, ja tie neizvērtē klienta maksātspēju. Jo labāks kredītreitings, jo labāki aizdevuma nosacījumi.Izvēlies, kā saņemsi naudu – kā patēriņa kredītu vai kredītlimitu X kredītkartē. Nebanku aizdevēji pauda bažas, ka šādi grozījumi liks daudziem aizdevējiem pamest tirgu. Sarunā ar portālu TVnet E. Un esmu dzirdējis, ka Saeimā vairākums ir gatavi atbalstīt grozījumus likumā,” pauž Smiltēns, kurš piebilst, ka ir vērojams “absolūts politiskais ātro kredītu lobijs”. Ar šādu soli Saeima centās panākt kredītu atmaksas termiņu pagarinājumu skaita ierobežošanu. X REWARDS balvas un atlaides. Palīdziet arī turpmāk mums būt labākajiem. No parastas debetkartes uz X smart karti. Grozījumi Patērētāju Tiesību aizsardzības likumā paredz, ka atmaksas termiņu drīkst pagarināt vairs tikai divas reizes. No ekonomiskā skatu punkta tā tas ir, līdz ar to pastāv iespēja, ka cilvēkiem būs jābūt parādsaistībās ilgāku laiku. Ja nozarē ir augstas šīs likmes, tad tām ir potenciāls vēl kāpt,” pauž Smiltēns. Maini kartes PIN kodu, bloķē un atbloķē karti, saraksties ar banku turpat lietotnē.Bezkontakta norēķini.. Apstiprini maksājumus ar FaceID, pirkstu nospiedumu vai kodu. Saistībā ar ātro kredītu nozari A. Iepriekš vēstīts, ka diskusijas par Patērētāju tiesību aizsardzības likuma grozījumu pieņemšanu raisīja plašas diskusijas vēl iepriekšējā Saeimas sasaukumā. Būtiski atzīmēt, ka ātro kredītu devēji jau pašlaik ir atraduši veiksmīgu veidu, kā apiet likumos noteiktos ierobežojumus. Shēma veca un jau zināma – atrast iemeslu, kāpēc likums ir jāatver, un to nodrošināja Kaimiņš.

"ĀTRO KREDĪTU" REKLAMĒŠANAS AIZLIEGUMS MEDIJOS UN.

. Šie grozījumi ir balstīti uz Centrāleiropas valstu labajiem piemēriem, un otrkārt, tie neļauj izputēt patērētājam,” saka Smiltēns. “To ir ļoti nepatīkami pieņemt, bet, kā jau esmu teicis, tik ilgi, kamēr cilvēki būs nabadzīgi, pieprasījums [pēc ātrajiem kredītiem] pastāvēs,” tā A. Pirms trim gadiem Saeima noteica, ka kopējās kredīta izmaksas nedrīkst pārsniegt pamatsummu divas reizes. Ar X smart varēsi maksāt nopīkstinot. Pārskaitījumi eiro valūtā Latvijā un citur Eiropā tev būs bez maksas.Peļņa no konta atlikuma.

Vocal Master atsauksme - Nata Stepanska

. Ja būs labi laiki, tad likme būs zemāka, bet, ja laiki būs sliktāki, tad likme attiecīgi būs augstāka. Vairāki priekšlikumi liecina, ka ir iespējama ātro kredītu ierobežojumu atcelšana. Skatoties uz piedāvājumiem un priekšlikumiem, kā mainīt likuma grozījumus, ir daļa, kas ir saprātīgi, un ir daļa, kas ir mazāk saprātīgi. Tomēr ātro kredītu devējiem izdevās atrast veidu, kā apiet noteiktos ierobežojumus.

Apdrošināšana, kurai Tu vari uzticēties - IIZI

. Katrs pirkums ar karti tev pelnīs X REWARDS punktus apmaiņai pret vērtīgām balvām. Viņš norāda, ka nebanku sektora draudi, ka ceturtdaļmiljons cilvēki pie esošā regulējuma tiks izslēgti no "ātro kredītu" pakalpojumiem, ir nopietni. Būtu svarīgi nepieļaut Ekonomikas ministrijas piedāvājumu piesaistīt šo likmi tirgus procesiem – likmei jābūt fiksētai,” uzsver A. Bankās, aizņemoties tikpat vērtu patēriņa kredītu, būtu jāatmaksā daudz mazāka summa. Tagad ienāc un saņem kredītu. Kāpēc aizņemties 300 eiro lielu kredītu?.

Tiecies augstāk ar X karti

. Smiltēns sacīja, ka šie grozījumi likumā jau pašlaik tiek atcelti

Komentāri