Speciālisti atzinīgi vērtē Latvijas izaugsmi, bet rosina būt uzmanīgiem

   Klīniskajā medicīnā Dr. Pēc augstskolas pabeigšanas, savas prasmes viņš ir papildinājis neskaitāmos kursos un semināros Latvijā un Ārzemēs.

Jēkabpilī atklāj Magnētiskās rezonanses centru – Latvijā pirmo moduļu tipa medicīnas iestādi

. Speciālisti atzinīgi vērtē Latvijas izaugsmi, bet rosina būt uzmanīgiem. Sēdes galvenā tēma bija sociālie jautājumi – izpilddirektori un sociālās jomas speciālisti pārrunāja aktuālākos valsts sociālās politikas jautājumus, kā arī iepazinās ar Krustpils novada Sociālā dienesta darbību. Šo pētījumu rezultāti ir publicēti nozares vadošajos medicīnas žurnālos The New England Journal of Medicine un, kas ir spožs apliecinājums dr Stepena individuālajām kvalitātēm un pārliecinošs pierādījums Latvijas ārstu augstajam potenciālam. .    Medicīnas zinātņu doktors Ainārs Stepens ir augstas klases neirologs, kura zināšanas un prasmes ir atzinīgi novērtējuši gan pašmāju slimnieki, gan ārvalstu pacienti, bet mediķu un studentu vidū augstu tiek vērtētas viņa aizraujošās lekcijas.

Krustpils novadā tiekas Latvijas pašvaldību.

. Sandra Paegļkalne Wird geladen. Mums ir ļoti liels pabalstu klāsts – gan piedzimšanas, gan bērnu pabalsti, mēs spējam nodrošināt arī veselības aprūpes pabalstus. Stepena reti kad ir mazāks par stundu un viņa darbību raksturo pamatīga iedziļināšanās ikvienā slimnieka problēmā, rūpīga izmeklēšana un detalizēta sava viedokļa izskaidrošana gan slimniekam, gan viņa radiniekiem. Aizdevuma pieteikums Sohocredit. Šoreiz bija Krustpils novada kārta, un novads viesus sagaidīja ar jautru priekšnesumu ansambļa „Krustpilieši” izpildījumā. Die Bewertungsfunktion ist nach Ausleihen des Videos verfügbar. Mums ir atbalsta grupas ģimenēm ar bērniem, to visu dara darbiniece, kas strādā ar ģimenēm ar bērniem. Viņa saka, ka tie ir ļoti vienkārši un ērti saņemami un pats galvenais, ka arī ļoti ātri.

Tūrisma speciālisti Zemgalē aktualizē jaunumus nozarē

. Šobrīd dr Stepens ir konsultējošais neirologs Brūču klīnikā un NBS Medicīnas nodrošinājuma centrā un vadošais pētnieks RSU Rehabilitoloģijas pētnieciskajā laboratorijā. Krustpils novada Sociālā dienesta vadītāja Ilze Rūsiņa stāsta: „Ļoti lielu problēmu mums nav, pašvaldība mūs ļoti atbalsta. Latvijas pašvaldību izpilddirektoru asociācijas sēdes notiek reizi mēnesī, bet reizi ceturksnī tiek rīkotas izbraukuma sēdes kādā no pašvaldībām. Stepens ir pazīstams ar savām zinātniskajām aktivitātēm. Viņa rekomendācijas parasti satur minimālu daudzumu nozīmēto medikamentu, priekšroku dodot rehabilitācijas tehnoloģijām un slimību profilaksei. Sociālā dienestā strādāt var tad, ja politikas veidotāji ieklausās arī pašvaldību viedoklī, bet ļoti bieži ir tā – tie, kas veido sociālo politiku, īsti neizprot, kāda ir dzīve.

slimnīcā izcēlās ar pacientu aprūpes augstajiem standartiem un bezkompromisu cīņu par katra slimnieka dzīvību un veselību. Viņa vadībā, sadarbojoties RSU un Oksfordas Universitātes zinātniekiem, tika aprakstīts jauns kustību traucējumu sindroms narkomāniem. Mums ir ļoti labas iestrādes, ir darbs ar ģimenēm ar bērniem, ir ļoti laba tradīcija – mēs paši veidojam nometnes Krustpils novadā. Dobeles novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītāja Beata Limanāne stāsta: „Nevar būt nošķirts sociālais darbs no tiem ļaudīm, kas strādā ar attīstības jautājumiem, ar infrastruktūras jautājumiem, jo tomēr visam apakšā ir cilvēks.

Komentāri