Šodien esam uz vietas!

Šodien esam uz vietas. Veselības busa darbības mērķis ir padarīt pieejamākus medicīniskos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem un nodrošināt regulāras bezmaksas primārās medicīniskās aprūpes, kā arī savlaicīgu norīkojumu pie kvalificētiem speciālistiem.. Viņu vārdi tika ierakstīti Goda grāmatā, katrs mazais saņēma dāvanā albumu “Esmu dzimis Kandavas novadā” un simbolisku maisiņu ar kāršu pupām, lai vēlāk tās kopīgi ar vecākiem iestādītu vecpilsētas Promenādē.

Par SMSCredit. Šogad Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas izsludinātajā starptautiskajā mākslas konkursā jaunie mākslinieki radīja darbus, kas veltīti tēmai - “Klusā daba.

Lekcijā “Kā mēs sargājam Latviju?” Jēkabpilī viesojas arī karavīri no ASV

. Lauku veltes”, attēlojot no dažādiem priekšmetiem un lauku veltēm izveidotas kompozīcijas. Pēc iepriekšēja pieraksta konsultēs un.

Līvānu ā atklāj “ZZ Čempionātu 2016”

. Šodien esam uz vietas. Tas viss bez ķīlas, bez galvojuma, bez darba vietas un citiem papīriem. aprīlī, Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, Jelgavā, norisinājās svinīgs pasākums par godu konkursa “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot” laureātiem un dalībniekiem.

Līvānu 1.vidusskolā atklāj “ZZ Čempionātu 2016”

. Biļešu iepriekšpārdošana Kandavas kultūras namā

Komentāri