Smskredit — Atsauksmes

Aizdevējam ir pienākums piemērot mazāku nokavējuma procentu likmi atbilstoši normatīvajos aktos par patērētāju kreditēšanu noteiktajai kārtībai.

. Aizdēvēja apraksts.

. SMScredit ir atbildīgs aizdevējs, tādēļ aicina savus klientus aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu. Nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Tas nozīmē, ka jebkurš klients saņem automātiskus atgādinājumus uz savu e-pastu, vai ar SMS starpniecību par saviem maksājumiem. Par Ondo. SMSkredit ir viens no tiem uzņēmumiem, kurš domā par savu klientu labsajūtu. Jebkurš klients ieejot savā lietotāja profilā var apskatīt sava kredīta līgumu, kā arī savus rēķinus, protams, ka par šo pakalpojumu nav jāmaksā, kā tas ir pie dažiem citiem aizdevējiem.

smskredit ātrais kredīts internetā -

. Tā ir lieliska iespēja vienkārši aizmāršības dēļ nesabojāt savu kredītvēsturi, vai arī saņemt dažādu sodu naudu maksājumus. SMScredit ir pat izveidojis atsevišķu sadaļu savā mājas lapā, kur ir uzskaitīti dažādi piemēri, kad vajadzētu un kad labāk nevajadzētu pieteikties kredītam. Smskredit - Atsauksmes. Par auto līzingu. Kredīts no SMScredit.lv Svarīgākais: Pirms piesakāties kredītam, izvērtējiet savas iespējas to atmaksāt! Lai saņemtu kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. SMScredit piedāvā saviem klientiem pakalpojumu automātiskie atgādinājumi. Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Protams, ka arī SMScredit saviem klientiem piedāvā iespēju sazināties ar saviem atbalsta dienesta darbiniekiem, lai kādu neskaidrību gadījumā Jums varētu palīdzēt..

Smskredit - Atsauksmes. SMScredit arī ar SMS starpniecību un pa e-pastu informē savus klientus par savām akcijām, vai jaunumiem, kas varētu būt interesanti klientiem

Komentāri