Skroderdienas Silmačos - Ondo

Skroderdienas Silmačos - Ondo. Lugas latviskums slēpjas atpazīstamībā, toskait tipāžu uzpazīstamībā un brīnišķīgajā dramatiskā un komiskā savijumā.".

Domraksti: "Skroderdienas Silmačos" - laikmetīgs literārs.

.

"Skroderdienas Silmačos" spēlētas pirmsjāņu nedēļā un Ziemassvētkos, svinot Teātra dienu un – atvadoties no teātra uz rekonstrukcijas laiku. Tās iestudētas Kauņā un Pērnavā, un Latvijas režisoru vadībā pat Vracas Drāmas teātrī Bulgārijā! Nacionālā teātra "Skroderdienu" izrādes skaitāmas septiņos simtos! Voldemārs Šoriņš. Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Ieviņa", vadītājs Reinis Rešetins. Tautas teātris, režisors Agris Māsēns. Jauktais koris "Pakalni", vadītājs Ēriks Derums.

Kļūme! - Latvijas Nacionālais teātris

. Šoreiz raidījumā – par Blaumaņa "Skroderdienām Silmačos", kas ir visvairāk spēlētā luga visā latviešu teātra pastāvēšanas vēsturē. Edmunds Freibergs saka tā: "Šī ir ļoti latviska luga un ļoti sirsnīga luga. Skroderdienas Silmačos - Ondo. Šoreiz raidījumā – par Blaumaņa "Skroderdienām Silmačos", kas ir visvairāk spēlētā luga visā latviešu teātra pastāvēšanas vēsturē. NACIONĀLAIS TEĀTRIS. Nacionālā teātra misija ir būt par nacionālas nozīmes kultūras un mākslas centru, kura uzdevums ir iepazīstināt pēc iespējas plašāku sabiedrības daļu ar teātra mākslas un kultūras norisēm un aktualitātēm, akcentējot nacionālās vērtības.

Skroderdienas Silmačos » Latvijas Leļļu teātris

.

Dita Lūriņa - Vikipēdija

. šodien cilvēkam reti iznāk no sirds pasmēties, par ko no visas sirds sapņoja visam Leļļu teātra kolektīvam par R. Blaumaņa ,,Skroderdienas Silmačos" iestudēādes laikā mēs varējam smieties un arī pārdzīvot kopā ar ir aktuāls šodien. Olga Lejaskalne šādai lomai bija kā radīta. Kad tirdzniecībā parādās biļetes uz Nacionālā teātra “Skroderdienām Silmačos”, ir skaidrs, ka Līgo vakars nav aiz kalniem. “Skroderdienu” skatīšanās latviešiem jau sen nav tikai teātra apmeklējums, bet gatavošanās Jāņiem, ielīgojot gada īsāko nakti. Savās proporcijās tā man atgādina harmonisko, latvisko māla krūzi ar ļoti skaistu, dzirdu glazūru. Informējam, ka vietnē tiek izmantotas sīkdates. Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Kā saņemt kredītu pret NĪ ķīlu ?. Kļūme! Servera kļūme! Lūdzu mēģiniet vēlreiz. © Latvijas Nacionālais teātris Noteikumi & Privātums Pieteikties jaunumiem. Ģenerālsponsors. Personas; Pirmais cēliens ; Pirmā bilde ; Pirmais skats ; Otrais skats ; Trešais skats ; Ceturtais skats ; Piektais skats ; Sestais skats ; Septītais skats.. "Skroderdienas Silmačos" - laikmetīgs literārs darbs. Latviešu literatūrā ir daudz nozīmīgu darbu un rakstnieku, kuri līdz pat šai dienai nav zaudējuši savu aktualitāti. Viens no tādiem darbiem ir R. Blaumaņa luga "Skroderdienas Silmačos".

Komentāri