SIA MoneyMetro – MoneyMetro

Tas bija daudz ātrāk nekā pati būtu meklējusi iespējas. Šie faili ļauj pielāgotu reklāmu atbilstoši lietotāja vēlmēm un paradumiem. Uzteicams arī Altero konsultanta darbs - viņš tur roku uz pulsa. Esmu izlasījis, sapratis un piekrītu Inbank datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem. SIA MoneyMetro – MoneyMetro.

ViziaFinance, SIA, 40003040217 - par uzņēmumu

. Ļoti laba un pieklājīga apkalpošana. GreenCredit atsauksmes. Praktiski naudas padomi, ko iemācīt saviem bērniem. Konsultante, ar ko tika veikta telefoniska saruna, bija vienkārši super-laipna un varēja just, ka darbs ko viņa dara patīk. Viss ļoti patika, atbrīvoja mani no liekām darbībām un atrada tiešām labu piedāvājumu, lai nedaudz sakārtotu savas finanses. Piekrītu, ka SIA Inbank Latvia izmanto manis norādīto kontaktinformāciju, lai balstoties uz to piedāvātu personalizētus piedāvājumus, atlaides un piedāvājumus no SIA Inbank Latvia un sadarbības partneriem. Esmu ļoti pateicīga par sniegto atbalstu. Viss notika operatīvi un saprotami. Ļoti ērts veids, kā ar vienu pieteikumu vienkopus saņemt vairākus piedāvājumus. Loti ērti atrast nepieciešamo informāciju un skaidri pārskatāms profila info un lēmuma gaita. Viegli viss izpildāms un labi paskaidrots. Sīkdatne nesatur personīgu informāciju par Lietotājiem, un to nevar izmantot, lai identificētu atsevišķus lietotājus. Grūtā brīdī atrada ļoti labu risinājumu. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst atmiņu, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt. Ietaupīju laiku informācijas saņemšanai no vairākām bankām. Visas mūsdienu pārlūkprogrammas ļauj mainīt sīkdatņu saņemšanas iestatījumus. Es ieteiktu to jebkuram cilvēkam, kurš vēlas paņemt kredītu. Atsauksmes un sūdzības.

nav jāložņā katrā atsevišķi. Fantastiski! Paldies Jums! Ātri un bez maksas var noskaidrot savas kredītiespējas vairākās kredītiestādēs vienreiz ievadot datus. Atvieglojat darbu un laiku pašam meklēt internetā naudas aizdevējus.

VIZIA

. SIA MoneyMetro – MoneyMetro. Faktorings. Ātri viss strādā un var zināt vai ir tā iespēja paņemt kredītu vai nav. Esmu ļoti apmierināta un noteikti ieteikšu,ja būs vajadzība,arī citiem.

Patēriņa kredīts -

. Komunikācija un saziņa ar klientu ātra un vienkārša. Ātri un bez aizķeršanās tika izskatīts pieteikums. Šie iestatījumi parasti ir pieejami pārlūkprogrammas opciju vai preferenču izvēlnē. Paldies jus palidzejat atrast izdevigako piedavajumu un ietaupijat laiku un lidzeklus.. Viegli viss izpildams un labi paskaidrots. Ērts veids kā iegūt vajadzīgo informāciju, kā arī ļoti laipna attieksme

Komentāri