SIA Latvijas Kredītu Centrs – Latvijas Kredītu Centrs

Valsts kontroles viedokli apstiprinājis arī advokātu biroja "Grunte un Cers" slēdziens, kuru lūdza sagatavot Rīgas dome. Tā rezultātā Dienvidu tilta izmaksas tiešām bija krietni lielākas. gada augustā tika veikta estakāžu pāri Krasta un Maskavas ielai pārbaude ar noslogojumu. Spēcīgā vēja dēļ gan tika atcelta paredzētā uguņošana. gada pavasarī sākto revīziju par Dienvidu tilta būvniecību. Advokātu biroja atzinumā teikts, ka tagad jāmēģina piedzīt nauda no tilta būvnieka un domes amatpersonām. Tika sākta Dienvidu tilta brauktuves seguma asfaltēšana. maijā svinīgi sāka Dienvidu tilta laiduma konstrukciju uzbīdīšanu uz balstiem.

gada janvārī AS "Dienvidu tilts" saņēma pirmās tilta laiduma metāla konstrukcijas, kuras piegādāja Krievijas AS "Voroņežstaļmost". SIA Latvijas Kredītu Centrs – Latvijas Kredītu Centrs. gadā sarīkotā plenēra par Dienvidu tilta arhitektūras un konstruktīvajiem risinājumiem tilta arhitektūras un dizaina izstrāde tika uzticēta projektēšanas grupai "Arhitektonika". Saskaņā ar socioloģisko aptauju rezultātiem gan vairāk rīdzinieku uzskatīja, ka vispirms būtu jābūvē Ziemeļu tunelis. Firmas, kas izsniedz SMS kredītu. gada martā Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments parakstīja līgumu par Dienvidu tilta pirmās kārtas būvniecību ar AS "Dienvidu tilts", kura tika izvēlēts starptautiskā konkursā. Pēc būvnieku teiktā, rezultāti esot bijuši izcili.. martā Valsts kontrole publiskoja Dienvidu tilta revīzijas rezultātus un nodeva tos Ģenerālprokuratūrai. Darbus paveica plānotajā termiņā. gada augustā sāka Dienvidu tilta otrās kārtas būvniecību - tika pārbūvēts Slāvu maģistrālais kustības mezgls. gada martā Dienvidu tilts tika nolaists uz pastāvīgiem balstiem, bet tā paša gada maijā bija pabeigta jau vairāk nekā puse Dienvidu tilta un estakāžu izbūves. Atsevišķās publikācijās visu trīs kārtu kopējās izmaksas tika attiecinātas tikai uz paša tilta būvniecību, pēc kā šī summa tika salīdzināta ar līdzīgiem projektiem citur pasaulē. Pirmais darbs bija tilta balstu izbūve upes krastos. gadā Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sāka darbu pie Dienvidu tilta projekta īstenošanas, izstrādājot projektēšanas uzdevumu Dienvidu tilta trasei no Vienības gatves Daugavas kreisajā krastā līdz Slāvu rotācijas aplim Daugavas labajā krastā. novembrī svinīgi tika sākta Dienvidu tilta būvniecību. gadā veica sniegto projekta īstenošanas aprēķinu pārbaudi. gada otrajā pusē pašvaldībai vajadzēs sākt atmaksāt būvniekiem tilta būvniecībai piešķirto kredītu. gada septembrī transporta kustībai tika atklātas četras no sešām Dienvidu tilta estakādēm pāri Maskavas un Krasta ielai.

Ārkārtas sanāksmē Līvānos tiek lemts par situāciju lietavu plūdu skartajās teritorijās

. decembrī tika pabeigta Dienvidu tilta desmit balstu izbūve. gadā inflācijas dēļ tilta būvētāji pieprasīja Rīgas domei piešķirt papildus līdzekļus tilta celšanai, draudot ar būvdarbu pārtraukšanu, tomēr tas nenotika. gada jūnijā tika pabeigta Dienvidu tilta braucamās daļas un gājēju ietvju betonēšana. decembrī A/S "Dienvidu tilts" tika pārdēvēta par A/S "Transport Systems". A/S "Dienvidu tilts" padomes priekšsēdētājs Guntis Rāvis no A/S "Dienvidu tilts" izslēdza uzņēmumu "Skonto būve" SIA. janvārī tika pabeigta Dienvidu tilta laiduma konstrukcijas uzbīdīšana pāri balstiem, savienojot Daugavas labo un kreiso krastu. Piemēram, ar Dienvidu tilta kopējām izmaksām Rīgā esot salīdzināms Donhajas jeb Lielais Austrumu jūras tilts Ķīnā starp Šanhaju ar Janšaņas dziļūdens ostu Ķīnā. Savukārt tilta balstus upes ūdens daļā sāka būvēt pēc pavasara palu beigšanās. Dienvidu tilta būvniecība tika paredzēta Rīgas pilsētas ielu, kustības pārvadu un tiltu saglabāšanas, attīstības un uzturēšanas koncepcijā. Ja Rīgas dome pret vainīgajām amatpersonām nevērsīsies, to ir gatava darīt Pašvaldību ministrija. SIA Latvijas Kredītu Centrs – Latvijas Kredītu Centrs.

Bino | Ātrais Kredīts līdz 700€ 10 minūtēs ➔ Uzzini vairāk

.

SIA “Ošukalns” atklāj asfaltbetona rūpnīcu

. gada novembrī sāka Dienvidu tilta labā krasta tilta pieejas estakāžu būvniecību. Tilta laiduma konstrukcijas veidoja tilta karkasu, uz kura vēlāk tika izbūvēta brauktuve, ietves, margas. martā tika paziņo, ka izstrādāt Dienvidu tilta finansēšanas modeli un finansēt tā būvniecību ir pieteicies viens pretendents - Vācijas banka "Deutsche Bank AG". gadā tika izstrādāts tilta pirmprojekts

Komentāri