SIA Latvijas Hipotēka – Latvijas Hipotēka

Sarunas ar investoriem vēl turpināsies par "HipoNIA" un nekustamā īpašuma paketes pārdošanu. SIA Latvijas Hipotēka – Latvijas Hipotēka.

KP atļauj Swedbank iegādāties Hipotēku bankas aktīvus

. Kontakti.lv piedāvā izvietot atsauksmes un ieteikumus par jebkuru Latvijas uzņēmumu. Visas tiesības aizsargātas. Lai nepieļautu, ka valsts pasākumi bankas atbalstam nepamatoti kropļo konkurenci, "Hipotēku banka" pārdod aktīvus un saistības investoriem, tostarp "Swedbank". SIA Latvijas Hipotēka – Latvijas Hipotēka. Kā ziņots, "Swedbank" iegādāsies trīs "Hipotēku bankas" komercdaļas, kurās ietilpst privātpersonu un juridisko personu komercaizdevumi, norēķinu un noguldījumu pakalpojumi, kā arī līzinga kompānija "Hipolīzings". Noguldījumu tirgū pēc darījuma īstenošanas bankas tirgus pozīcija attiecībā pret konkurentiem procentuāli būtiski nemainīsies.

Cirsmu un mežu iegāde, mežu apsaimniekošana • Latvijas.

. Aizdevums jauniem klientiem tikai par 1 LVL: j. "Swedbank" nododamie kredīti un noguldījumi veido tikai daļu no kopējā "Hipotēku bankas" kredītu un noguldījumu portfeļa, un pārējie valsts bankas aktīvi un saistības tiks pārdoti citiem investoriem vai paliks "Hipotēku bankas" attīstības segmenta sastāvā. Sadaļā „Kuponi” – atlaides dažādu Latvijas uzņēmumu precēm un pakalpojumiem. Spēcīga konkurence pastāv arī finanšu un operatīvā līzinga, kā arī faktoringa tirgū, un "Hipolīzinga" pārdošana "Swedbank līzingam" pastāvošo konkurenci būtiski nesamazinās. Informējam, ka ātrais kredīts no 19 gadiem apskatāms šeit un tagad. Pēdējo gadu laikā ar "Hipotēku bankas" starpniecību tiek īstenotas valsts atbalstīto aizdevumu programmas, piemēram, uzņēmējdarbības sākšanai, lauksaimniecībai un lauku apvidiem un sociāli vismazāk aizsargāto iedzīvotāju grupu uzņēmējdarbībai. Uzņēmuma specialitāte ir aizdevumu izsniegšana pret nekustamā īpašuma ķīlu, taču piedāvājuma klāstā ir arī citi pakalpojumi, piemēram, reversā noma un izsoles. "Pienākums izvērtēt, vai šis darījums atbilst Konkurences likumā noteiktajiem apgrozījuma vai tirgus daļas kritērijiem un attiecīgi vai tam nepieciešama KP atļauja, gulstas uz pašiem apvienošanās dalībniekiem," skaidroja KP pārstāve. Credit24 ātrais kredīts ir kļuvis par pazīstamāko un 2012. Katru dienu daudzi cilvēki mēģina atrast papildus. Jaunums! Sadaļa „www adreses”, kurā ikviens var atrast un pievienot noderīgu mājaslapu adreses. Kā informēja KP, šāds lēmums pieņemts, jo darījumiem nav būtiskas ietekmes uz konkurences situāciju un tie nerada kaitējumu tirgum un patērētājiem. Lēmumā KP norāda, ka kreditēšanas un noguldījumu tirgū pastāv spēcīga konkurence

Komentāri