Šeit visi procenti latos (Ls)

Viņš arī pauda gandarījumu, ka pāreju uz latviešu valodu atbalsta ne tikai valdošās koalīcijas pārstāvji.Pret abiem likumprojektiem balsoja tikai frakcijas “Saskaņa” pārstāvji un bijušais “saskaņietis”, ārpusfrakciju deputāts Romāns Miloslavskis. Šeit visi procenti latos (Ls. Tas ir tikai normāli nacionālā valstī, ka izglītība ir latviešu valodā.

Kredītlīnija | Elastīgs naudas aizdevums internetā!

. Tomēr visi viņu priekšlikumi Saeimā tika noraidīti.Izglītības un zinātnes ministrijas rosinātie grozījumi nosaka mācību valodas proporcijas mazākumtautības izglītības programmās sākumskolas un pamatskolas posmā. Kredīta pret auto ķīlu atmaksas termiņš. gadā esam gājuši uz šo dienu.

Jelgavā nobalsojuši teju 40 procenti balsstiesīgo (FOTO.

. Pagājušā gada oktobrī ar savu piedāvājumu šādām pārmaiņām klajā izglītības ministrs Šadurskis.

Visi pārējie atbalstīja pāreju uz latviešu valodu.Par pāreju uz izglītību valsts valodā nebalsoja Sudraba, Kūtris, Viļums, lai gan visi bija reģistrēti. Šeit visi procenti latos (Ls. mācību gadam mazākumtautību skolās pāriet uz mācībām latviešu valodā.“Labāk vēlu nekā nekad. Vismaz Sudraba un Kūtris noteikti arī atradās zālē. Savukārt parlamentā “Saskaņas” pārstāvji neveiksmīgi mēģināja izmantot visus likumdošanas instrumentus, lai mainītu šo reformu vai pārceltu to uz vēlāku laiku

Komentāri