SAVA.card — Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam

Tā ir klasiskā kredītkarte, kura tiek pieņemta norēķiniem visās tirdzniecības vietās ar norādi MasterCard: veikalos, interneta veikalos, viesnīcās, automašīnu īres vietās, automātiskajās degvielas uzpildes stacijās. Regulāri pārbaudiet kartes konta izrakstu. Nepierakstiet paroli, nekādā gadījumā neatklājiet savu paroli citām personām. “Phishing-a” gadījumā krāpnieki imitē reāli esošo finanšu iestāžu, interneta veikalu mājas lapas.

Piekļūstot kartes datiem, noziedzniekiem ir iespēja piekļūt pie kartes līdzekļiem. Norēķiniem interneta veikalos Jums būs jāizmanto gan kartes CVV – trīs cipari, kas atrodami paraksta laukumā -, gan minētā sešu zīmju parole. Ja Jūs esiet pamanījis kaut ko aizdomīgu, tad nekavējoties sazinieties ar mums. Aizvērt tīmekļa pārlūku nenozīmē iziešanu no sava lietotāja profila.. Labākā paroles uzglabāšanas vieta ir Jūsu atmiņa. Piemēram, izmantojot nozagtas kartes, viltotas kartes vai zagtus karšu identifikatorus un tam līdzīgi. SAVA.card - Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam. Taču arī visur citur pasaulē, kur norēķinu valūta ir eiro, iepērcieties bez uzcenojuma. Tālāk nosūta pa elektronisko pastu vēstules, kuras satur saiknes uz šīm nepatiesajām mājas lapām, un kuras pieprasa no saņēmēja ievadīt savas kartes identifikatorus. Salīdzinot ar citiem kredīta veidiem, ātrais kredīts prasa mazāk laika apstrādei.

SavaCard kredītkarte ar kredītlīniju | Internet Credit

. Vai dzīvokļa izīrēšana ir labs peļņas veids?. Kibernozieguma gadījumā lietotāja datorā vai mobilajā ierīcē tiek slēpta kaitīga programma, ar kuras palīdzību tiek nolasīti kartes identifikatori veicot apmaksu internetā. Norēķinu dienu kredīta ikmēneša atmaksai Jūs varat izvēlēties pats, kā arī to mainīt. Tomēr, jebkuru naudas problēmu gadījumā tiek ieteikts nekavējoties sazināties ar pakalpojuma sniedzēju. SAVA.card - Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam.

Ceļvedis SAVA - Karte

. Ar šīs kartes palīdzību Jūs varat arī izņemt naudu no bankomātiem, kā arī apmaksāt rēķinus internetā. Aploksnē kopā ar karti būs arī PIN kods norēķiniem veikalos un sešu zīmju parole maksājumu veikšanai internetā. Ierīcēs, kuras Jūs izmantojat darījumu veikšanai, ir jābūt uzstādītai antivīrusu programmai. Visi maksājumi jāizdara ar pārskaitījuma palīdzību, naudu ieskaitot ViaSMS bankas kontā. Ja esat iegājis savā lietotāja profilā, neaizmirstiet pareizi no tā iziet. Kartes noformēšana un piegāde, kā arī pirkumi ir bez papildu maksas. Tīmekļa meklēšanas vietnē sameklējiet atsauksmes par konkrēto tīmekļa mājas lapu. Ja noziedznieks iegūst Jūsu interneta konta datus, viņam būs pieeja arī Jūsu kartei. Uz norādīto adresi tiks piegādāta karte jau nākamajā dienā, un Jums jāuzrāda pase, lai saņemtu izgatavoto kredītkarti. Neiznīciniet čekus, tajā skaitā arī elektroniskos rēķinus. Nepiesaistiet savu karti interneta kontiem. Personīgo datu un naudas aizsargāšana Iespējams kādam no Jums zināmiem cilvēkiem ir nācies apstrīdēt kartes darījumu, kuru viņš nebija veicis, un kura cēlonis bija maksājumu karšu krāpniecība vai personīgo datu zādzība. Izplatītākas krāpšanas formas ar maksājumu kartēm mūsdienās ir kibernoziegumi un “Phishing”

Komentāri