SAVA.card – Kredītlīnija līdz 1500 €

SAVA.card – Kredītlīnija līdz 1500 €. Karti var izmantot visā pasaulē, kur vien var pieņem “MasterCard” kredītkartes. Tātad tā ir diezgan dārga kredītkarte.. janvārī – tātad arī svētku dienās. SAVA.card būtībā ir tāda pati karte, kādu izsniedz Latvijas bankas – ar atrunu, ka tā ir kredīta nevis debetkarte, kādas pieņemts izsniegt lielākajai daļai klientu. Karte tiek piegādāta bez maksas. Noslēdzot līgumu vienu reizi, to var lietot vairākkārt. Tas notiek divu dienu laikā pēc pieprasīšanas brīža. Zīmols uzskatāms par diezgan modernu, jo ļauj klientiem par izdevīgākiem nosacījumiem veikt maksājumus internetā, tāpat arī viņi var tiešsaistē karti aktivizēt un bloķēt un sekot līdzi tās atlikumam. Šajā rakstā apskatīsim īsumā to, ko der zināt, ja vēlaties šādu karti.

SAVA KARTE - Karte – pieejamā kredītlīnija

.

SavaCard | Kredītkarte ar individuālu limitu | Uzzini.

. Varat to izmantot gan kā drošības spilvenu, piemēram, dodoties ceļojumā, gan izmantot ikdienas tēriņiem. To ir viegli noformēt, ērti saņemt, un to piedāvā uzticamais “VIA SMS” kredītdevējs sadarbībā ar elektronisko maksājumu kompāniju “Transact pro”. Savacard izmaksas apskats Jāņem vērā arī tas, ka, apmaksājot karti lēnā laikā, samaksāsiet ļoti daudz naudas procentos. Pieteikties Savacard kredītkartei SAVAcard darbojas kā jebkura bankas karte ar kredītlīniju, tomēr to var būt vieglāk saņemt un ērtāk lietot.

Iepazīsties ar – ViaSMS parocīgo kredītlīniju.

. Vērtspapīru tirgus. SMScredit ātrais kredīts EUR 205 no 1 līdz 30 dienām. Mainīt rēķina datumu tāpat iespējams tikai par noteiktu samaksu.

Savacard |

. Jums nepieciešami regulāri ienākumi, kā arī pasta adrese, uz kuru saņemt šo sūtījumu. Kredītlīnija ir atjaunojama – Jūs atmaksājat mums naudu, un tā atkal kļūst Jums pieejama. Noformēt un saņemt karti varat bez maksas. Aizņemties – proti, lietot kredītkarti – varat arī ar mazākām summām. Kredits365 ātrais kredīts EUR 150 no 7 līdz 30 dienām. Pirkumiem komisijas maksa netiek piemērota. Ir tikai nepieciešams pieteikties un pārbaudīt! Tā ir kredītkarte, kura palīdzēs situācijās,  kad personīgie naudas līdzekļi ir beigušies! Kad beidzas personīgā nauda, izmantojiet kredītlīniju. Ja esi nonācis situācijā, kad steidzami ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi, Tev ir vairākas iespējas – tradicionālais šāda gadījuma risinājums būtu iet uz. Lai gan ikmēneša maksājums sākotnēji var šķist mazs, laika gaitā šie maksājumi var ne tikai apnikt, bet spiedīgos apstākļos krietni vien traucēt. No otras puses, SAVA.card ir pieejamāks variants par banku izsniegtajām kartēm, turklāt to saņemt ir krietni vienkāršāk. Uzņēmums Sia VIA SMS Sava Card ir uzņēmuma „VIASMS” zīmols, kura ietvaros klientiem tiek piedāvāta kredītlīnija ar īpašu zīmola kredītkarti jeb SavaCard, ar kuru klienti var veikt dažādus maksājumus. Pārvaldīt karti, apskatīt izlietoto kredītlimitu, kā arī apskatīt rēķinus un nomainīt rēķina apmaksas dienu iespējams internetā – gluži tāpat, kā jau tagad izmantojat internetbanku, pat nedaudz vienkāršāk

Komentāri