SAVA.card – Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk

SAVA.card būtībā ir tāda pati karte, kādu izsniedz Latvijas bankas – ar atrunu, ka tā ir kredīta nevis debetkarte, kādas pieņemts izsniegt lielākajai daļai klientu. Šajā rakstā apskatīsim īsumā to, ko der zināt, ja vēlaties šādu karti. Noformēt un saņemt karti varat bez maksas. Reizēm ne viss iet kā plānots, tādēļ par sliktu nenāk rezerves variants – kredītkarte. Izņemiet skaidru naudu bankomātos vai bankas filiālēs. janvārī – tātad arī svētku dienās. Kā runāt ar draugiem par finansēm. Karti var izmantot visā pasaulē, kur vien var pieņem “MasterCard” kredītkartes. Karte nav paredzēta Jūsu personīgo līdzekļu uzglabāšanai.Kredītlīnija ir atjaunojama – Jūs atmaksājat mums naudu un tā atkal kļūst Jums pieejama. Tātad tā ir diezgan dārga kredītkarte. Varat to izmantot gan kā drošības spilvenu, piemēram, dodoties ceļojumā, gan izmantot ikdienas tēriņiem. SAVAcard nav piesaistīta Tavam bankas kontam, tāpēc kredīta nauda nesajaucas ar pārējiem iekrājumiem. Karte tiek piegādāta bez maksas. Credit24 dod iespēju aizņemties ātro kredītus no 50 līdz 3000 eiro uz atmaksas termiņiem līdz 24 mēnešiem. Aizņemties – proti, lietot kredītkarti – varat arī ar mazākām summām. Tas notiek divu dienu laikā pēc pieprasīšanas brīža. Kredītlīnija ir atjaunojama – Jūs atmaksājat mums naudu, un tā atkal kļūst Jums pieejama. Lai gan ikmēneša maksājums sākotnēji var šķist mazs, laika gaitā šie maksājumi var ne tikai apnikt, bet spiedīgos apstākļos krietni vien traucēt. Karte nav paredzēta Jūsu personīgo līdzekļu uzglabāšanai.Izmantojiet SAVA.card maksājot par pirkumiem un pakalpojumiem veikalos, kafejnīcās, degvielas uzpildes stacijās, jebkurā vietā, kur pieņem apmaksai MasterCard karti. SAVAcard kredītkarti var izmantot tieši tāpat kā norēķinu karti, ar to iespējams apmaksāt pirkumus, iegādāties dažādas preces un pakalpojumus internetā, rezervēt viesnīcas utt.Papildus neierobežotai izmantošanai, SAVAcard ir vēl citas priekšrocības. Viņš rakstīja par to, kā labāk vadīt mājsaimniecību.

Savacard kredītkarte ar kredītlīniju -

. Minimālais maksājums ir jāpārskaita uz SIA “VIASMS Latvija” bankas kontu līdz Jūsu izvēlētajai Norēķinu dienai.Neaizmirstiet, ka Norēķinu dienu Jūs varat mainīt pēc nepieciešamības!Saņemt SAVA karti bez maksas. Pirkumiem komisijas maksa netiek piemērota. To ir viegli noformēt, ērti saņemt, un to piedāvā uzticamais “VIA SMS” kredītdevējs sadarbībā ar elektronisko maksājumu kompāniju “Transact pro”. Jums nepieciešami regulāri ienākumi, kā arī pasta adrese, uz kuru saņemt šo sūtījumu. SAVA.card – Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk. Mainīt rēķina datumu tāpat iespējams tikai par noteiktu samaksu. Savacard izmaksas apskats Jāņem vērā arī tas, ka, apmaksājot karti lēnā laikā, samaksāsiet ļoti daudz naudas procentos. SAVA.card – Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk. Saņemt karti var bez maksas, kurjerpasts piegādā to uz Tev ērtāko adresi.

Ceļvedis SAVA - Karte – pieejamā kredītlīnija

. Pieteikties Savacard kredītkartei SAVAcard darbojas kā jebkura bankas karte ar kredītlīniju, tomēr to var būt vieglāk saņemt un ērtāk lietot. No otras puses, SAVA.card ir pieejamāks variants par banku izsniegtajām kartēm, turklāt to saņemt ir krietni vienkāršāk. Pārvaldīt karti, apskatīt izlietoto kredītlimitu, kā arī apskatīt rēķinus un nomainīt rēķina apmaksas dienu iespējams internetā – gluži tāpat, kā jau tagad izmantojat internetbanku, pat nedaudz vienkāršāk. Lv ātrais kredīts EUR 30 no 7 līdz 45 dienām. Ir tikai nepieciešams pieteikties un pārbaudīt! Tā ir kredītkarte, kura palīdzēs situācijās,  kad personīgie naudas līdzekļi ir beigušies! Kad beidzas personīgā nauda, izmantojiet kredītlīniju. Noslēdzot līgumu vienu reizi, to var lietot vairākkārt.

Komentāri