Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas paredz stingrāku regulējumu ātro kredītu izsniegšanai

Uzņēmēji atzīst - tas nav tāpēc, ka darbinieki nestrādā vairāk, bet gan tāpēc, ka ne vienmēr par to samaksā; darba tirgū ir vērojama tendence, ka sevišķi mazie un vidējie uzņēmumi finansiāli nevar atļauties to maksāt. Kā atpazīt eiro?.

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā lems par ieceri tabaku.

. Saeimas kārtējās sēdes parasti notiek reizi nedēļā – ceturtdienās. Saeimas komisiju sēdes visvairāk notiek otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Saeimas. Ienāciet un izvēlieties izdevīgāko kredītu pensionāriem šeit!. Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas paredz stingrāku regulējumu ātro kredītu izsniegšanai.

Saeima ceturtdien, 8.jūnijā, pirmajā. - Latvijas.

. Saeima ceturtdien, īlī, galīgajā lasījumā lems par likumprojektu, ar kuru plānots aizliegt mazumtirdzniecības vietās tabakas izstrādājumus izlikt pircēju apskatei. Likumprojekts paredz, ka tabakas izstrādājumus varēs iegādāties tikai pēc cenu lapas.. Saeima ceturtdien, īlī, pirmajā lasījumā atbalstīja par steidzamiem noteiktos grozījumus Energoefektivitātes likumā, pagarinot sākotnējā. Ātrie Kredīti Internetā – Salīdzini TOP 15+ Ātrais Kredīts [2018]. Ja esi jauns klients, tad Tev jāveic reģistrācija kredīta sniedzēja mājas lapā, lai varētu saņemt ātro kredītu. samazināt nozarē ēnu ekonomikas apmērus.

Saeima sāk skatīt prezidenta ierosinājumu automātiski.

. Līdz ar to virsstundas darbiniekam netiek apmaksātas vai tiek apmaksātas tikai daļēji, tas veicina ēnu ekonomiku un nelegālo nodarbinātību - aplokšņu algas. Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas paredz stingrāku regulējumu ātro kredītu izsniegšanai.

Saeima ceturtdien, ā, pieņēma lēmumu par atbalstu Rail Baltica projekta tālākai virzībai. Lēmumā Saeima aicina Latvijas Republikas Ministru. , ka priekšlikums nekādi nerisina bažas par grozījumu atbilstību Satversmei, taču prezidents iebildumus celt vairs nevar - ja Saeima paliek savās pozīcijās, otrreiz par to pašu jautājumu iebilst nevar. Iesaki šo rakstu Reklāmraksti

Komentāri