Saņem naudu pastā vai Šeit internetā!

Dzīvē var pienākt brīdis, kad Tev negaidīti ir nepieciešams ātrs naudas aizdevums. Tādējādi tu zini, kas notiek tavā kontā.

Vai tavi vecāki saņem naudu no Krievijas? Mamma sašutusi.

. no sērijas - man makā tikai pāris centu. Pavisam vienkārši! Saņem naudu, nosūtot pieprasījumu ar SMS, e-pastā vai WhatsApp jebkuram savam tālruņa kontaktam.

Hipotekārais kredīts - Latvijas Hipotēka

. Ātrais kredīts Latvijā. Pieņemt un turpināt Samaksā rēķinu vai pārskaiti naudu, tiklīdz par to atceries! Kad kodu karte palikusi mājās, jāķeras pie gudrāka risinājuma. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem. Saņem naudu pastā vai Šeit internetā.

- Ja steidzami nepieciešama nauda

. Ātrais kredīts internetā tiek izsniegts arī bez galvojuma līdz pat 70 gadiem. Smart-ID ir bezmaksas lietotne Android un iPhone viedtālruņiem, ar kuru vari ātri un droši pievienoties un apstiprināt maksājumus Swedbank mobilajā lietotnē. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Ja karti atradīsi, turpat lietotnē varēsi to aktivizēt un atkal lietot. Mobilo paziņojumu priekšrocības: Iespēja saņemt paziņojumus par maksājumiem ar karti Iespēja sekot līdzi saviem ienākumiem un izdevumiem Iespēja pārzināt un justies droši par darbībām kontā Paziņojumi ir bezmaksas Vairs nekādu atrunu. Ātri uzzini savu konta atlikumu, pavelkot uz leju ekrānu vai viegli pakratot tālruni. Ar Smart-ID vari ērti piekļūt Swedbank lietotnes slēgtajām sadaļām, tikai izmantojot mobilo tālruni. TIESĪBU AKTI © E-konsultācijai ir informatīvs raksturs. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. Pēc apstiprinoša lēmuma saņemšanas, mobilajā lietotnē varēsi parakstīt arī līgumu.

Mobilā lietotne - Swedbank

. Papildu tam ērti maini kartes limitus vai veic pārskaitījumus no kredītkartes konta. Ferratum atsauksmes – sūdzības

Komentāri