Saņem kredītu ātri un ar izdevīgiem nosacījumiem (pirmais kredīts bez maksas) – Piesaki kredītu izdevīgāk!

Maini kartes PIN kodu, bloķē un atbloķē karti, saraksties ar banku turpat lietotnē.Bezkontakta norēķini. Klientu sūdzības un ierosinājumus izskatām visaugstākajā līmenī. Ar X smart varēsi maksāt nopīkstinot.. Pārskaitījumi eiro valūtā Latvijā un citur Eiropā tev būs bez maksas.Peļņa no konta atlikuma. X REWARDS balvas un atlaides. Apstiprini maksājumus ar FaceID, pirkstu nospiedumu vai kodu. Hipotekārais kredīts tavām mājām Tavas jaunās mājas jau tevi gaida.

Jūsu Nauda – Ātrais naudas kredīts

. Saņem kredītu ātri un ar izdevīgiem nosacījumiem (pirmais kredīts bez maksas) – Piesaki kredītu izdevīgāk. gadā atzinis, ka Citadeles klientu serviss ir pirmajā vietā Latvijā. Maksājumi uz Citadeles bankas kontiem tiks veikti pēc plkst.

Ātro kredītu salīdzināšana! Labākais kredītu salīdzinājums.

. SMScredit ātrais kredīts EUR 170 no 1 līdz 30 dienām. No parastas debetkartes uz X smart karti. Ienāc filiālē, saņem un sāc lietot. Aktivizē maksājumus ar telefonu mobilajā lietotnē un maksā ar telefonu. Maks var palikt mājās. Jo labāks kredītreitings, jo labāki aizdevuma nosacījumi.Izvēlies, kā saņemsi naudu – kā patēriņa kredītu vai kredītlimitu X kredītkartē.

Kredīta devēja nosaukums un kontaktinformācija SIA OC Finance, Reģ. Palīdziet arī turpmāk mums būt labākajiem. Katrs pirkums ar karti tev pelnīs X REWARDS punktus apmaiņai pret vērtīgām balvām.

Ātrais kredīts internetā - Ātrie kredīti internetā

Komentāri