Šķiet, noderīgi izklāstīt svarīgāko notikumu hronoloģiju, kas atspoguļo eiro ieviešanu un ar to saistīto

Sagatavot rakurstabulas šūnas pārkārtošana pēc konvertēšanas var minimizēt, rīkojoties šādi: Mainiet uz izkārtojumu, kas ir vislīdzīgākais vēlamajam izkārtojumam. Lai iegūtu vēlamos rezultātus, mijiedarbojieties ar atskaiti, piemēram, filtrējiet, kārtojiet un pārveidojiet to. Izlemiet, kā vēlaties konvertēt rakurstabulas. Šķiet, noderīgi izklāstīt svarīgāko notikumu hronoloģiju, kas atspoguļo eiro ieviešanu un ar to saistīto. Konvertēt visu rakurstabulas    Atzīmējiet izvēles rūtiņu Konvertēt atskaišu filtrus.

Atsauksmes -

.

Eiro ieviešanas hronoloģija -

. Konvertētajās šūnās ir saglabāts šūnu formatējums, taču rakurstabulas stili ir noņemti, jo šos stilus var piemērot tikai rakurstabulām. Šķiet, noderīgi izklāstīt svarīgāko notikumu hronoloģiju, kas atspoguļo eiro ieviešanu un ar to saistīto. Cilnē grupā noklikšķiniet uz un pēc tam uz Pārvērst par formulām. Ja operācijai nepieciešams ilgs laiks un jūs vēlaties konvertēšanu veikt citā laikā, lai atceltu operāciju, nospiediet taustiņu ESC. Tas visas šūnas tiek konvertētas darblapas formulās un dzēš visa Rakurstabula.

Rakurstabulas šūnu konvertēšana darblapas formulās - Excel

. Pārvērš visu rindu etiķetes, kolonnu etiķetes un vērtības apgabala šūnām darblapas formulās un saglabā sākotnējo rakurstabulas, bet tikai ar atskaišu filtriem, lai varētu turpināt, lai filtrētu, izmantojot atskaišu filtri. Noklikšķiniet rakurstabulā. Ja ir lietots viens vai vairāki atskaišu filtri, tiek parādīts dialoglodziņš Konvertēt uz formulām. Ja nav izmantoti atskaišu filtri, konvertēšanas darbība tiek pabeigta. Kredīts pret auto ķīlu var būt izdevīgs kredīts vai vienīgā iespēja, kur aizņemties bez apgrūtinošām prasībām. Konvertēšanas operācijas laikā ziņojums tiek parādīts statusa joslā. Lai saglabātu turpmākai izmantošanai rakurstabulas, iesakām veikt darbgrāmatas kopiju pirms pārvēršat rakurstabulu, noklikšķinot uz > Saglabāt kā. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet sadaļu faila saglabāšana. Piezīmes.:  Nevar konvertēt šūnas ar filtriem, kas tiek piemēroti paslēptiem līmeņiem. Konvertēšanas operācija vispirms atsvaidzina rakurstabulas jānodrošina tiek izmantoti atjauninātie dati.

Komentāri