Rita stāsta, ka viņu šis pakalpojums apmierina tieši šādā veidolā, kāds tas ir tagad un tādēļ viņa ir kategoriski pret jaunajām izmaiņām

Viena meitene bija pat teica, ka viņa tika pieņemta, kad viņa nebija Viņa stāsta, kā bērni savā pamatskolā teica, ka viņai nav iespējams būt viņas baltās mātes meita, kas viņai bija acīmredzami nomākta, kad viņa zināja, ka tā nav. Vēl svarīgāk ir tas, ka šīs diskusijas neietekmēja veidu, kādā viņa ģimene viņu uzskatīja par iekļautu. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem. Rita stāsta, ka viņu šis pakalpojums apmierina tieši šādā veidolā, kāds tas ir tagad un tādēļ viņa ir kategoriski pret jaunajām izmaiņām. Viņš turpina teikt, ka, lai gan tas nav izskaidrojis, kāpēc viņi visi izskatījās atšķirīgi, tas noteikti ļauj viņam zināt, ka viņš ir mīlēts.Skatiet visu videoklipu zemāk. Un citi automātiski izveidoja pieņēmumus par to, kas viņu vecāki faktiski bija Šis jaunietis stāsta par to, kā svešinieki automātiski uzskatīja, ka viņa māte bija Āzija, kad viņi viņu redzēja kā bērnu. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Bet dažas lietas palīdzēja, tāpat kā agrīnas diskusijas par adopciju un ļaujot bērniem uzzināt, kā viņi mīl Zinot par adopcijas statusu agrāk, šis cilvēks palīdzēja izprast viņa identitāti un kāpēc viņš neizskatījās kā viņa vecāki. Šajā Buzzfeed video, mutu-rasu un adoptēto grupu grupa pārdomā to, kas viņiem bija līdzīgi kā augt, neraugoties uz pārējo viņu ģimeni. Viņš ātri un pozitīvi izskaidroja, ka tie bija jaukti. Kredits bez darba vietas ar sliktu kreditvesturi. Tomēr tāpat mēs zinām arī to, ka naudas tērēšana ir.

Ritas un Laura mīlas stāsts |

. Viņš pat teica, ka tas palīdzēja veikt papildu sarunas par rasi, etnisko piederību un kultūru. Vēl viens cilvēks stāsta par to, kā viņa mātes māte varētu izskaidrot: „Mēs patiešām gribējām, lai būtu bērns, un mums bija paveicies atrast jums, ” tas ir lielisks veids, kā to izskaidrot.

LNT rīta cilvēks Oskars Lepers: "Ja mani sajauc ar brāli.

. Viņš faktiski ir Latino, un to pieņēma viņa kaukāzietis māte un tēvs.

"Izlikos, ka esmu beigta" - vīrietis smagi piekāvis un.

. Pieņemt un turpināt Iesakām izlasīt Patiesība ir tāda, ka nav svarīgi, vai mēs izskatāmies kā mūsu vecāki, vai arī tāpat kā mūsu bērni. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk

Komentāri