Privātuma politika.lv

Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos.

Privātuma politika SIA "Auxilia Prima" -

. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org. Vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt Vietnes saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām. Pārzinis patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. aprīļa Eiropas Parlamenta un ES Padomes Personas datu aizsardzības regulu Nr. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu, var iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Šajā punktā minētie dati tiek izmantoti tehniskiem nolūkiem: lai nodrošinātu Vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus. Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Privātuma politika.lv.

Lattelecom privātuma politika

. Smskredit ātrais kredīts EUR 290. Vietne izmanto sīkdatnes, lai vāktu lietotāja IP adreses un pārlūkošanas informāciju un ļautu Vietnei atcerēties apmeklētāja izvēli.

Privātuma politika Fitosan Plus, SIA

. Pārzinis izmanto sistēmu Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Kredīta maksas atlikšana. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Par to, kā darbojas Google Analytics pamatprincipi, iespējams uzzināt Google mājas lapā. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā.

Privātuma politika - Apģērbu veikals КОКОS

. Pārzinis izmanto savāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai. Privātuma politika.lv. Šajā rakstā sarindosim kredītdevējus, kas izsniedz SMS kredītu bez darbavietas. Sīkdatnes ļauj Pārzinim sekot līdzi Vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar Vietni – Pārzinis izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu Vietni

Komentāri