Pirmais ViaSMS ātrais kredīts internetā līdz ir bez maksas

Aizdevums internetā bez liekām prasībām no uzticama aizdevēja jau pirmajā reizē līdz 200 Ls bez maksas. Ja Tavs bankas konts ir kādā no norādītājām bankām, varēsi saņemt naudu dažu minūšu laikā arī agri no rīta vai pat vēlu vakarā.

VIASMS - Februāris 2019 Jaunumi un Apskats |

.

VIA SMS ātrais aizdevums | Ātrais aizdevums -

.

Ilgi veidotie iekrājumi… kredīta atmaksai?. Pirmais ViaSMS ātrais kredīts internetā līdz ir bez maksas. Pirmais ViaSMS ātrais kredīts internetā līdz ir bez maksas. ViaSms piedāvā divus aizdevuma veidus – viens no tiem ir viasms ātrais kredīts un otrs – naudas aizdevums. ViaSMS atšķirībā no citiem kredītu izsniedzējiem strādā bez brīvdienām, arī sestdienās un svētdienās.

Blogs | VIA SMS

. Pēc veiksmīgas reģistrācijas ViaSMS lapā uz norādīto mobilā tālruņa numuru tiks nosūtīta īsziņa sms veidā ar aktivizācijas kodu, kas būs jāievada ViaSMS lapā. Līdzīgi pakalpojumi Ātrais kredīts nelielai summai Latvijā pieejams arī pie , , un citviet, pilnu sarakstu var apskatīt. Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc lēmumu par kredīta izsniegšanu var pieņemt dažās minūtēs un nosūtīt naudu uz norādīto bankas kontu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu iesniegšana, pietiek ar mobilo tālruni un kontu kādā no Latvijas bankām. Līdz galam nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē nebūs šķērslis, lai saņemtu aizdevumu no ViaSMS. Viss process notiek tiešsaistē jeb internetā, tāpēc arī kredīta saņemšanas laiks ir tik īss, turklāt arī dokumentu saskaņošana vai parakstīšana nav nepieciešama

Komentāri