Pirmais online aizdevums ir bez maksas ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem

To ir ļoti viegli lietot: vienkārši pievienojiet elektrotīklam, uzlieciet uz muguras un ieslēdziet. Vibrācijas masāžai ir četri dažādi režīmi: no maigas, pulsējošas masāžas līdz garai, saspringumu noņemošai masāžai. Apmaksa par preci skaidrā naudā Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī.

Masāžas un sildīšanas apmetnis Backnetix -

. Maksājums SEB Bankas internetbankā Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Jūs varat izvēlēties vienu no diviem siltuma iestatījumiem, atkarībā no tā, cik jums ir auksti.. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem. Maksājums Swedbank internetbankā Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Siltums labvēlīgi ietekmē muskuļus, jo noņem saspringumu. Tas ir pietiekami liels, tāpēc derēs visiem izmēriem un nosegs visu muguru. Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu. Ergonomiskais dizains nodorošina, ka apmetnis pielāgojas jūsu ķermeņa pozai, kā arī jūs to varat izmantot uz citām ķermeņa daļām. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem. Apmetņa sildīšanas un masāžas funkcijas nodrošinās neticamu komforta sajūtu jūsu kakla, muguras un plecu zonā. Creamcredit.lv – godīga atbilde jūsu vajadzībai. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm. Līzinga iespējas Mūsu klientiem ir iespēja paņemt preces līzinga, izmantojot mūsu līzinga sadarbības partnerus “Aizdevums.lv” un “INBANK Latvija” piedāvājumus. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus: Maksājums ar bankas karti Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pirmais online aizdevums ir bez maksas ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Preces informācija Apmaksas iespējas Izbaudiet siltumu un masāžas sniegto komfortu, ko sniedz apmetnis Wellneo Backnetix.

Ja vēlaties spēcīgākas vibrācijas, mēģiniet savilkt ciešāk regulējamo jostu. Ar apmetni jutīsieties kā siltā apskāvienā Apmetnis Wellneo Backnetix ir izgatavots no mīkstas plīša šķiedras, kas kā silts apskāviens masē jūsu nogurušos muskuļus. Vienkāršā aizdare vienmēr būs savā vietā un jums nekad nebūs jāuztraucas, ka tā varētu kaut kur aizslīdēt. Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Izslēdziet termostatu un ietaupiet naudu ar apmetni Wellneo Backnetix. Tas ir pat labāks par segu, jo pie kustībām nenoslīdēs. Šajās dienās, patēriņa kredīti kļūst populāri to pieejamības dēļ. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem. Lietojiet to jebkurā laikā un jebkurā vietā Garantējam, ka apmetnis jums nodrošinās labsjūtu lasot grāmatu, skatoties TV vai lietojot datoru. Masējošas vibrācijas un siltums, kas noņem sasprindzinājumu Apmetnis Wellneo Backnetix darbojas divos režīmos: siltums, kas noņem sasprindzinājumu, vibrācijas masāža sāpīgām locītavām

Komentāri