Pirmā prioritāte – finanses

eur-lex.europa.eu Pirmā prioritāteojām ir pārtikas ražošana, otrā prioritāte ir dzīvnieku barības ražošana un trešā prioritāte ir enerģijas piegāde.

Jaunieši Japāna pie miera dodas diezgan laicīgi un ilga augšā palikšana vakaros nav pieņemama. eur-lex.europa.eu For the e equal treatment of the citizens of all Member States by bringing those currently subject to the eVisa within the scope of the ETA system. Pirmā prioritātetīta ar esošo virtuālāsmācību telpas projektu vai pieredzes sistemātisku kritisku pārskatu, ieskaitot to apkopošanu pieredzes apmaiņas un nodošanas nozīmē, vienlaikus atbalstot attīstības stratēģijas Eiropas līmenī.

Pedagogu atalgojums būs pirmā prioritāte 2020. gada.

. eur-lex.europa.eu The creation of an environment capable of attracting investment and providing for sustainable growth and development in an inclusive manner is the first priority. europarl.europa.eu Finally, there mustr priorities te also been cited by Mr Pribetich: the first concerns space and climate change, inasmuch as the contribution of space applications is unique in this sphere. europarl.europa.eu Tst priority reeans to support innovation and creativity in the Single Market, which is essential if we want stronger and more sustainable growth. eur-lex.europa.eu Tst priority restematic critical review of existing Virtual Campus projects or experiences, including their valorisation in terms of sharing and transfer of know-how, with an eye to supporting deployment strategies at the European level. europarl.europa.eu Aaddress the effects of the global financial crisis and ensure future economic stability, Ukraine needs to get back on track with the IMF programme, without delay. Šajā ziņā pirmā prioritāteriekšnosacījumi labākai ekonomiskai attīstībai, jo bez tiem sociāls nemiers nav izslēdzams. eur-lex.europa.eu Izstrādājot efektīvas sistēmas jauninājumu sekmēšanai ES, konkurences saglabāšana būtu jāizvirzapirmā prioritāte.

Kāds ir spiediens riepām? | RIGA Summer Race

. On the basis of my previous experience in public-private partnershitrengthen the bridges between academia and industry in the interest of patients". Viesģimene Tējas ceremonijas, graciozi dārzi un rāmi tempļi kopā ar ātrgaitas vilcieniem, supermoderniem debesskrāpjiem ir dinamiskās japāņu kultūras būtība.

Pedagogu algu palielināšanas grafika īstenošana varētu.

. Šis viss ir ļoti populārs brīvā laika pavadīšanas veids kopā ar draugiem. Japāņi ļoti ciena gados vecākus cilvēkus. eur-lex.europa.eu Mobile railway infrastructure construction and maintenance equipment is included but is. eur-lex.europa.eu Against this background, the first priority rk closely with Member States to address the shortcomings identified within the existing legislative framework. eur-lex.europa.eu In that respet priority wwith the restructuring of banks is to ensure that they can operate in a profitable way without State support. eur-lex.europa.eu Šajā sakarīpirmā prioritātekatot banku pārstrukturēšanu, ir nodrošināt, lai tās varētu strādāt ar peļņu bez valsts atbalsta. Pirmā prioritāte – finanses. europarl.europa.eu Komispirmā prioritāteanākt vienlīdzīgu attieksmi pret visu dalībvalstu pilsoņiem, iekļaujot ETA sistēmas darbības jomā tos, kuriem patlaban piemēro e-vīzu. eur-lex.europa.eu Pirmā prioritāteādas vides izveide, kas spēj piesaistīt investīcijas un nodrošināt ilgtspējīgu izaugsmi un attīstību ietverošā veidā. europarl.europa.eu Firstly, the urgent need to make the Member States more responsible for identifying fraud and irregularities, and for sharing the information needed to combat fraud, waste and distortions in expenditure and in the collection of taxes. europarl.europa.eu The first priority il food production, the feed production and the third priority the supply of energy. Mājas uzturēšana kārtībā arī ir viena no japāņu prioritātēm, tādēļ esi gatavs, ka tev noteikti būs jāpalīdz mājas solī. eur-lex.europa.eu Ritošais sastāvs ir arī infrastruktūras būvei un apkopei paredzētās mobilās iekārtas, tačutāspirmā prioritāte. europarl.europa.eu Visbeidzot, ir jānosaka četras prioritātes, kuras uzskaitīja arī Pribetich kungspirmā prioritāteecas uz kosmosu un klimata pārmaiņām, ņemot vērā to, ka kosmosa lietojumprogrammu ieguldījums šajā jomā ir unikāls. Novelc savus apavus un uzvelc čības, kad apciemo kāda māju.  Daudzās japāņu ģimenēs tradicionālie ēdieni ir ļoti svarīgi un ēdienreizēs vienmēr ir jābūt kopā ar ģimeni. Viesģimene un sabiedrībaTu varētu dzīvot jebkur Japānā, bet visticamāk, ka tas būs piepilsētā vai lauku teritorijā. europarl.europa.eu Since Eurt priority ird peace in Europe, the next major task, in view of the international challenges – from energy security right up to combating terrorism, globalisation and much more – is to look after Europe’s interests in the world. europarl.europa.eu Kpirmā prioritāte risinātu pasaules finanšu krīzes ietekmi un nodrošinātu nākotnes ekonomisko stabilitāti, jāmin tas, ka Ukrainai bez kavēšanās ir jāatgriežas pie SVF programmas. Kredits365 - Ātrais Kredīts līdz 700€ 10 minūtēs.

"Rīgas satiksmes" pagaidu vadītājs Matīss saņem Ušakova.

. i., sektorspirmā prioritāte. europarl.europa.eu Pirmā prioritāteecināma uz veidiem, kā atbalstīt inovācijas un radošumu vienotajā tirgū, kas ir būtiski, ja vēlamies spēcīgāku un ilgtspējīgāku izaugsmi. europarl.europa.eu In this respect, the absolutnditions for improved economic development, as without these, social unrest cannot be ruled out

Komentāri