Pieteikties kredītu apvienošanai

GPL sevī ietver visas izmaksas, kuras klientam var rasties līguma sakarā - līguma komisija, procentu maksājumi. Rēķins tik un tā būs jāapmaksā norādītajā termiņā. Nauda tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu uzreiz pēc līguma parakstīšanas. Sev pieejamo kredītlīnijas summu uzzināsi pēc tam, kad būsi aizpildījis pieteikumu un veicis ID maksājumu. Nepieciešams arī derīgs Latvijas republikā izsniegts personu apliecinošs dokuments. Lai noskaidrotu precīzu atlikušo summu, Tev būs jāsazinās ar Ferratum klientu apkalpošanas servisu. Atmaksājot aizdevumu ātrāk, Tu ietaupīsi naudu par procentu maksājumiem, jo procentu likme tiks aprēķināta tikai par tām dienām, kurās kredīts izmantots. Pēc tam ar Tevi sazināsies Ferratum operators un, ja atbilde būs pozitīva, kredīta summa nekavējoties tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. Nē, lai saņemtu patēriņa kredītu nav nepieciešama ķīla. Aizņemties vari tik reizes, kamēr sasniedz sava pieļaujamā kredītlimita apjomu. Agnese par ātrajiem kredītiem. To varēsi redzēt savā klienta profilā, kas tiks izveidots pieteikšanās procesā. Savukārt, ja izvēlies atmaksāt kredītlīniju ilgākā laika posmā, to iespējams darīt saskaņā ar maksājumu grafiku. AutoSosCredit pieredze un apspriešana. Ņem vērā, ka, neatkarīgi no piešķirtā kredītlimita apjoma, Tu vari aizņemties bez papildu maksas arī atkārtoti arī gadījumā, ja kredītlīnijas pirmo summu jau esi izņēmis. Bieži vien tie ir neplānoti un arī nepatīkami pārsteigumi, tādēļ ir vērtīgi, ja ārkārtas gadījumā var ātri un bez problēmām iegūt naudas līdzekļus.

Ja atbilsti visiem iepriekš minētajiem punktiem, uz slaidera norādi vēlamo summu un aizpildi pieteikuma veidlapu, norādot personīgo informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, personas kodu un citus datus. Pieteikties kredītu apvienošanai. Tajā pašā laikā Tu zināsi, ka ārkārtas gadījumos nauda būs klikšķa attālumā.

Ātrie un patēriņa kredīti, auto kredīti un līzings.

. Pieteikt pirmo aizdevumu bez maksas.

Rekvizīti un kontakti Crediton. |

. Iegādājies mēbeles, gudri ietaupot. Noformēšanas maksa: % Vienreizēja maksa par aizdevuma līguma noformēšanu, % no aizdevuma summas. Un viena no šādām iespējām ir kredītlīnija, kad Tu aizpildi pieteikumu un saņem informāciju par sev pieejamo kredītlimitu, kuru vari izmantot uzreiz vai tikai tad, kad tas nepieciešams. Vēl viena iespēja, kas Tev var noderēt, ja vēlies kredītu atdot ātrāk, ir, atmaksāt lielāku summu par ikmēneša minimālo. Administrēšanas maksa, €: Ikmēneša maksa par aizdevuma līguma administrēšanu. Ferratum speciālisti izskatīs Tavu pieteikumu un sniegs atbildi par to, vai un kāda apjoma kredītlīnija Tev būs pieejams. Lai saņemtu kredītu, ir nepieciešams iesniegt bankas konta pārskatu ar visiem ienākošiem un izejošiem maksājumiem PDF formātā par pēdējiem sešiem mēnešiem. Kredītlīnijas elastīgums sniedz iespēju saņemt finanšu līdzekļus ātri un bez liekas gaidīšanas, tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Arī kredītbrīvdienu pieteikšana ir bez maksas. Pirmkārt, tie ir aizdevēja individuālie nosacījumi, otrkārt, svarīga ir kredītņēmēja maksātspēja un arī reize, kuru pēc kārtas klients aizņemas. Kredīta atmaksas pieteikumu jānosūta uz [email protected], norādot: savus personas datus, līguma numuru un datumu kurā plānots veikt pilnīgu kredīta atmaksu. Piešķirto kredītlimita summu Tu vari izvēlēties arī neizņemt, un tādā gadījumā Tev nebūs jāveic nekādi papildu maksājumi. Tomēr atceries, ka veicot apmaksu pirms rēķinā noteiktā datuma, šī summa tiks novirzīta nevis rēķina apmaksai, bet gan izsniegtās kapitāla pamatsummas dzēšanai. Ja esi zaudējis darbu, vai kādu citu iemeslu dēļ nespēsi pildīt saistības – nekavējoties sazinies ar Inbank maksājumu speciālistiem, lai vienotos par piemērotāko risinājumu. Neatkarīgi no tā, cik liels kredītlimits Tev tiek piešķirts, Tu jebkurā brīdī vari izņemt un izmantot visu summu vai tikai daļu no tā, kad vien nepieciešams, maksājot procentus tikai par dienām, kad nauda izmantota. Kredītlīnija ir elastīgs kredīta veids, jo procenta maksājumi jāveic tikai par tām dienām, kad nauda ir izmantota.

Komentāri