Pie Ferratum Bank pirmās 60 dienas bez %

KRĀPNIEKI vienu vārds sakot. Gadā Latvijas iedzīvotājiem algas grozs nespēj sekot līdzi inflācijai, līdz ar to var rasties situācija, kad pirms algas pietrūkst naudas līdzekļu pat. šodien paliku sēdus ar validolu rokās. Bet kompānija atsakās labot savu kļūdu, pietam ļoti labi apmāca savus darbiniekus izturēties nepieklājīgi pret cilvēkiem gados. Ierasti šādiem aizdevumiem ir samērā mazas summas un īsi termiņi.

sūtīju maksājuma uzdevumu uz e-pastu vienreiz,solījās sakārtot, tad vēl pēc gandrīz mēneša iegāju atkal profilā un joprojām stāv. Žīdu kantoris kuram interesē tikai iekasēt procentus no jūsu pamataizņēmuma. SMS kredīts Latvijā ir pieejams kopš 2007. Nesaprotu vai tā tas varētu būt, ka par līguma noformēšanu arī piedzen līgumsodu. Diemžēl dzīvē apstākļi sagriezās tā, ka vairs nebiju spējīgs segt šo minimālo maksājumu. Sāku lietot viņu piedāvāto kredītlīniju.

Ferratum - sūdzības un atsauksmes

. Alternatīvus variantus vienkārši nepiedāvā! Vēl pie tam uz e-pastiem atbild nicinoši. Manuprāt, šī kompānija ir ļoti negodīga! Viņi nebrīdinot ,nodod aizņēmumu kredītreformai. labāk ātrak nomaksāt, jo viņiem gada likme ir. Kā zināms, tad nebanku kreditoru mazie īstermiņa kredīti ir domāti kaut kādiem nelieliem maksājumiem un situācijām, kad neilgi pirms algas ir beigusies nauda. Nedēļu nokavēju maksājumu, uzreiz Jana Linuza sūta draudu vēstules, par cietumiem, par visu ka atņems. Biju šīs kompānijas klients ilgu laiku, gadus četrus.

Ferratum - sūdzības un atsauksmes -

. Ferratum atbild, kad viņiem ir iekšējie noteikumi neizpaust kredītkomisijas lēmumu. Bezmaksas kredīti ļauj iepazīties ar pakalpojumu un izvērtēt tā priekšrocības, taču tas ir tikai tādā gadījumā, ja aizdevums tiek atmaksāts laicīgi. Nav nekāds noslēpums, ka lielākā daļa cilvēku nemāk vai nespēj veidot iekrājumus, kuri palīdzētu pārvarēt grūtības, tāpēc bieži tie naudu aizņemas. Ik pa laikam esmu paņēmusi kādu naudiņu no viņiem un vienmēr laikā atdevusi. Pie Ferratum Bank pirmās 60 dienas bez %. Krāpšana pilna apmērā! Veicu maksājumu no meitas konta, maksājuma mērķi norādīju savu personas kodu, kas tiek prasīts pie maksājuma reģistrēšanas lai maksājums tiktu veikts uz īsta cilvēka varda. Sāku interesēties, kas par lietu. Krediti interneta no 19 gadiem. Godīgi un vienmēr laicīgi ATMAKSĀJU visas summas. Tādēļ brīdī, kad zaudēju darbu un sapratu, ka. Kantoris strādā tikai priekš cilvēku krāpšanas. Manuprāt, šī kompānija ir ļoti negodīga! Visur reklamē, lai zvana un visu varēs sarunāt, bet tā nemaz nav! Viņi nebrīdinot ,nodod aizņēmumu kredītreformai. Neuzķeraties uz šīs aizdevēju āķa, novilks pēdējās bikses. Ilgtermiņa kredīti bez darba vietas. lūdzu palīdziet ar padomiem! Ferratum kredītu kompānija afigel pa visam. Darbiniece mani rupji aizvainoja ka nezvanu es, saka ka meloju, un saka mans maksājums nav saņemts, novirzīts uz meitu, jo meita ir klients, tikai tāpēc ka maksājuma uzdevumā aizmirsts pers.kods.

Ferratum Bank kredīts - atsauksmes un apraksts 2019 | STARCRED

. Pie Ferratum Bank pirmās 60 dienas bez %. Sazvanot operatore teica, ka sīkāka informācija rakstīta mājas lapā, nospiežot pogu, kaut kas izlecot ar sīkiem burtiņiem, kur viss ir aprakstīts. Šāds aizdevums tiek izsniegts uz nenoteiktu laiku, un, neskatoties uz to, cik būsiet aizņēmušies, komisijas bus jāmaksā tikai par to kredīta daļu, kuru būsiet izmantojuši. Prasīju,lai izlabo kļūdu, bet tie vēl mēğina novilcināt laiku, pieprasa nevajadzīgu info, tad ignorē un neatbild. Mēğina nozagt naudu, sūtot nekorektus rēķinus ar lielākām summām, un cer, ka varbūt nepiefiksēs. Pirmo varbūt arī dabūsiet, bet uz otru neceriet.Viss tiks sagrozīts pavisam citādi tā lai nekas par brīvu nesanāktu.Neuzticama kompānija ar atklātu melu reklāmas kampaņu. Šamiem, savukārt, izdevīgi audzēt procentus līdz tieslietu izpildītāja piesaistei. Likās ērti un bija stabili ienākumi

Komentāri