Patēriņa aizdevums

Datu bāzes izmantošana Kredīta devējam ir nekavējoties un bez maksas Jums jāpaziņo par rezultātiem, ko devusi datu bāzes izmantošana, ja atteikumu izsniegt kredītu pamato ar tajā iegūtām ziņām. Viasms pieredze un apspriešana. Aizdevuma un komisijas maksas pilnīgas pirmstermiņa atmaksas gadījumā aizdevuma procentus un maksu par aizdevuma apkalpošanu aizņēmējs maksā tikai par faktisko aizdevuma izmantošanas periodu, bet komisijas maksa ir maksājama pilnā apmērā.

Patēriņa kredīts - naudas aizdevums 5 minūšu laikā |

. Maksājumi, kas jāveic patērētājam, un to veikšanas kārtība, ja tāda ir noteikta. Kredīti privātpersonām. Par aizdevuma atmaksas grafika grozīšanu aizņēmējs maksā aizdevējam vienreizēju komisijas maksu saskaņā ar aizdevēja noteikto maksas pakalpojumu cenrādi. Tiesības saņemt kreditēšanas līguma projektu Jums ir tiesības pēc pieprasījuma bez maksas saņemt kreditēšanas līguma projekta eksemplāru. Kredīta devēja un starpnieka nosaukums un kontaktinformācija Kredīta devējs Adrese Tālrunis E-pasts Mājaslapa ,,AIZDEVUMS.LV'', SIA, Reģ.nr. Patēriņa aizdevums.

Aizdevuma procenti tiks apmaksāti šādā veidā: ikmēneša maksājumu veidā, vienlaikus ar aizdevuma pamatsummas atmaksu.

| Ātrais kredīts internetā 15 minūtēs līdz 1500 €

. Kredīta devēja nosaukums un kontaktinformācija SIA OC Finance, Reģ. Aizņēmējs ir tiesīgs pieprasīt Aizdevuma atmaksas termiņa saīsināšanu, mainot aizdevuma atmaksas grafiku. Ko nozīmē kredītu apvienošana?. Komisijas maksa par līguma noformēšanu tiks apmaksāta šādā veidā: ikmēneša maksājumu veidā, vienlaikus ar aizdevuma pamatsummas atmaksu. Kādu summu vēlies aizņemties 2017. gadā?. Par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu aizņēmējam īpaša kompensācija nav jāmaksā. GPL aprēķinā iekļautas visas līgumā paredzētās izmaksas – maksa par līguma noformēšanu, maksa par aizdevuma izmantošanu, maksa par aizdevuma apkalpošanu.

Sefinance - Patēriņa kredīts

. Maksa par aizdevuma apkalpošanu iks apmaksāta šādā veidā: ikmēneša maksājumu veidā, vienlaikus ar aizdevuma pamatsummas atmaksu.

Komentāri