Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir dibināts 1998

Pārbaudi-Pērc-Lietoto sociālais eksperiments

. - prettiesiskas darbības ar autoru darbiem, kā piemēram, darbu fiksācija, publicēšana, reproducēšana, izplatīšana. Pirms pieņem lēmumu par pirkumu vai pretenzijas iesniegšanu, iepazīties ar savām patērētāja tiesībām un pienākumiem. Informācija komersantiem. Autors par darba izmantošanu slēdz licences līgumu un saņem līgumā paredzēto atlīdzību, ja kāds vēlas izmantot viņa darbu.Autortiesības uz darbiem ir autoram un viņa mantiniekiem. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir dibināts 1998.

Долг чересчур дорогих покупок. Называй вещи своими истинами именами!

. SMS kredīts no 20 gadiem.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs - Home | Facebook

. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir dibināts 1998. Patērētāju tiesības. Informācija atjaunota. Ikdienā pērkot dažādas preces un pakalpojumus, mēs katrs kļūstam par patērētāju. Ja iegādātai precei. Patērētāju aizsardzības likums paredz, ka pirms preces iegādes, patērētājam jānodrošina iespēja novērtēt preces derīgumu, kvalitāti, saņemt pilnīgu un patiesu.

Saņemt konsultāciju | - Patērētāju tiesību aizsardzības.

. - autorus.Autortiesību pārkāpumiIzplatītākie autortiesību pārkāpumi: - citu autora darbu vai tā daļu uzdošana par savējo, kā arī darbs, kurā veiktas nenozīmīgas satura vai formas izmaiņas. Jūs varat iesniegt iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centram.

Pirātisms internetā nozīmē interneta izmantošanu nelegālai nelikumīgas programmatūras kopēšanai vai izplatīšanai. . Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir Latvijas valsts institūcija, kas nodrošina uzraudzību patērētāju tiesību aizsardzības jomā. - Autortiesību likums.Autortiesību aizsardzībaAutortiesības pieder autoram - darba radītājam, tiklīdz darbs ir radīts.Autors vai viņa tiesību pārņēmējs savas tiesības uz darbu var apliecināt ar autortiesību aizsardzības zīmi. sūtīt savu jautājumu elektroniski uz e- pasta adresi: [email protected] Komersantiem. Saņemt konsultāciju. esi iegādājies līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu un nezini. Klātienes konsultācijas patērētājiem.

Komentāri