Par ViaSMS

Aizdevuma procentu likme variē atkarībā no summas un aizdevuma termiņa, kā arī lojalitātes sistēmas, kuru kompānija Viasms.lv piedāvā saviem pastāvīgajiem klientiem. Par auto līzingu. Kā aizņemties kredītu internetā?. Maksa par aizdevuma pagarināšanu ir atkarīga no aizdevuma summas un termiņa, uz kuru būs pagarināts aizdevums. Aizņēmējs var iesniegt pieteikumu kredītam caur internetu. Uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana. Apmaksu vai aizdevuma pagarināšanu aizņēmējam ir jāveic uz kompānijas Viasms.lv bankas kontu. Par ViaSMS.

.

VIA SMS - Ātrais Kredīts Internetā - Saņem Naudu 15.

. Tuvojoties aizdevuma atgriešanas termiņam, aizņēmējs var veikt pilnu aizdevuma summas apmaksu, ieskaitot komisijas procentus, vai arī pagarināt aizdevuma termiņu.

Par viasms iespējams uzzināt te –.

.

Via SMS -

. . Gadījumos, kad aizņēmējs nemaksā kredīta dzēšanu norādītajā laika periodā, kompānija Viasms.lv sazināsies ar aizņēmēju telefoniski un pa e-pastu, lai brīdinātu klientu par aizdevuma apmaksas kavējumu. Aizdevumi ir paredzēti neparedzētu pirkumu iegādei vai finansiālu problēmu risināšanai.

Komentāri