Par to un citu šajā rakstā

Šīs sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.Funkcionālās sīkdatnesAr funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras izvēlētos iestatījumus un veiktās izvēles, lai Jūs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu iekārtā pastāvīgi vai uz laiku.Analītiskās sīkdatnesAnalītiskās sīkdatnes vāc informāciju, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, tostarp saturu, ko Jūs izvēlaties, pārlūkojot vietni. Automātiskās degvielas uzpildes stacijas kases sistēma papildus degvielas uzpildes stacijas kases sistēmām noteiktajām prasībām nodrošina arī skaidrā naudā saņemto nominālu uzskaiti. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tostarp sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Šīs sīkdatnes identificē Jūsu iekārtu, taču neizpauž Jūsu identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. citi bezskaidras naudas ieņēmumu skaitītāji. Vai tiešām esat nodrošinājies pret finansiālajām neveiksmēm?. Kredīts internetā jau šodien. Par to un citu šajā rakstā. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. apakšpunktā minētos rekvizītus var nenorādīt atsevišķi, bet ietvert darījuma summā, ja to nosaka pievienotās vērtības nodokli reglamentējošie normatīvie akti. programma, kas nodrošina tirdzniecības automātā ievietotajā vai tam pievienotajā ieņēmumu skaitītājā ierakstītās informācijas saglabāšanu summārajā atmiņā.

Dr.med. Arnolds Kadišs: Kā tiek saitēti kompresijas pārsēji, lai mazinātu kāju tūsku?

. Automātiskās degvielas uzpildes stacijas kases sistēma nodrošina kases čekā, X pārskatā un Z pārskatā iekļaujamo rekvizītu norādīšanu elektroniskajā kontrollentē neatkarīgi no tā, vai pircējs ir saņēmis kases čeku. Mēs rūpīgi izvēlamies personas datu apstrādātājus un, veicot datu nodošanu, izvērtējam tās nepieciešamību un nododamo datu apjomu. Informācija par sīkdatņu izmantošanuSīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo ierīci tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. apakšpunktam, ir noteikti papildu kases sistēmas veidi – patstāvīga, galvenā vai iekļautā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, turklāt pastāv varbūtība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

‘‘Ārup. Andris Grinbergs’’ ietvaros norisināsies izrāde ‘‘Endijs V.’’

. apakšpunktā minēto informāciju.

Kā izdzīvot? Ko darīt, ja visu laiku jādomā Kā izdzīvot.

.

. Arnolds Kadišs: Kā tiek saitēti kompresijas pārsēji, lai mazinātu kāju tūsku?

. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Automātiskās degvielas uzpildes stacijas kases sistēma nodrošina kases čeka izsniegšanu pircējam pēc tā pieprasījuma. Kādēļ mums ir nepieciešami Jūsu datiGalvenokārt mēs Jūsu personas datus ievācam, lai izpildītu uzņemtās līgumsaistības un mums saistošos juridiskos pienākumus, kā arī īstenotu savas leģitīmās intereses. pārdotās degvielas nosaukums, daudzums un vienības cena. Tirdzniecības automāta ieņēmumu skaitītājs ir aprīkots ar mehānismu, kas nodrošina skaidras naudas atlikuma izsniegšanu, ja ieņēmumu skaitītājs darbojas ar diviem vai vairākiem skaidras naudas nomināliem. Uzmanies no nelicencētiem kreditoriem. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevar pilnvērtīgi darboties, piemēram, sniegt Jums nepieciešamo informāciju, nodrošināt pieprasītos pakalpojumus, pieslēgšanos profilam vai pakalpojuma pieteikšanu. Kādus sadarbības partnerus personas datu apstrādē jeb personas datu apstrādātājus mēs izvēlamiesMēs veicam attiecīgus pasākumus, lai nodrošinātu Jūsu personas datu apstrādi, aizsardzību un nodošanu datu apstrādātājiem saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. apakšpunktā minētajiem displejiem.

Iesniegumu paraugus Datu valsts inspekcijai un citu saistīto informāciju Jūs varat atrast Datu valsts inspekcijas mājaslapā. Tirdzniecības automāts un tajā ievietotais vai tam pievienotais ieņēmumu skaitītājs atbilst šajos noteikumos noteiktajām prasībām. Šajos gadījumos mums noteiktu personas datu iegūšana ir nepieciešama attiecīgu nolūku sasniegšanai, līdz ar to šādas informācijas nesniegšana var apdraudēt darījuma attiecību uzsākšanu vai līguma izpildi. Turpini lasīt "DELFI plus" ziņas līdz abonementa termiņa beigām, kā arī izmanto DELFI kontu ērtākai DELFI satura patērēšanai bez ierobežojumiem arī turpmāk. Atkarībā no tā, vai degvielas uzpildes kases sistēma sastāv no vienas vai vairākām kases sistēmām, vienai no kases sistēmām uzstāda pazīmi – galvenā. displejs preču un pakalpojumu cenas, saņemtās samaksas un citas informācijas norādīšanai. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas pazīst šo sīkdatni. Par to un citu šajā rakstā. pakalpojumu sniegšanas automāti – automāti, kas par maksu sniedz pakalpojumus. Aizvērt Piekrītu lietošanas noteikumiem. Tirdzniecības automāts nodrošina preču pārdošanu vai pakalpojumu sniegšanu un samaksas reģistrēšanu bez kasiera operatora līdzdalības. Ja degvielas uzpildes stacijas kases sistēmā ir degvielas uzpildes automāts ar neatkarīgu programmu, degvielas uzpildes stacijas kases sistēma nodrošina šī degvielas uzpildes automāta faktiski izsniegtās degvielas daudzuma kontroli un reģistrāciju. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kas ir Jūsu iekārtā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana iekārtā

Komentāri