Par SIA “Latvijas Hipotēka”

Visi darbinieki runā angliski. Tas ir daudzvalodu ofiss, kurā runā latviešu, krievu un sešās citās valodās. Mūsu kravas automašīnas ar vadītājiem nodrošina kravu pārvadājumus Eiropā. Mums ir sava auto remontu darbnīca, kurā nepārtraukti tiek veiktas kravas automašīnu apkopes un remonti. Par SIA “Latvijas Hipotēka”.

SIA “Dinotrans” kompānijas politika virzās saglabāt līdera pozīciju Latvijas un Ziemeļeiropas tirgū.

Jaunie Lauksaimnieki/Young farmers (Raitis Pastars, Preiļu novads)

. Kompānijai SIA “Dinotrans” jānodrošina kvalitātīvu kravas transporta pārvadājuma servisu un jāuzlabo apkalpošanas un efektivitātes kvalitāti. Par SIA “Latvijas Hipotēka”. Mūsu automobīļu vadītāji ir labi izglītoti un pieredzējuši starptautiskajā kravas automašīnu vadīšanā. Kredits365 ātrais kredīts EUR 300 no 7 līdz 30 dienām. Mūsu vīzija ir būt par efektīvu kravas autopārvadājumu kompāniju ar modernām tehnoloģijām,  komunikācijām lieliskajiem vadītājiem un elastīgu un pieejamu satiksmes kontroli.

Par Latvijas Pastu - Sākums

. Mēs  nodrošinām mūsu klientu uzdevumu izpildi ilgtermiņā. Gandrīz visi autovadītāji runā angliski, daži  runā arī vācu valodā. Katrā projekta attīstības posmā «Euro Lux» nodrošina risinājumus klienta vajadzībām, iespējām un prasībām. Viņiem tiek nodrošināts atbalsts no  angliski runājošiem dispečeriem, kuri ir tiešā komunicē ar klientiem un vadītājiem. Mūsu klienti ir labi pazīstamas loģistikas kompānijas no Ziemeļeiropas un Centrāleiropas. Tāpēc, svarīgi, lai meža saimnieks zina, kā par to parūpēties. Mūsu satiksmes kontroles centrs un kravas automašīnu bāze atrodas Pierīgā. Tas pieprasa uzmanību un rūpes no sava saimnieka. Būvsabiedrība «Euro Lux» Latvijas būvniecības nozares uzņēmums, kas īsteno dažāda mēroga un sarežģītības privātās un industriālās būvniecības projektus. Visas mūsu mašīnas ir aprīkotas ar TomTom navigācijas iekārtam. Mežam, tāpat kā cilvēkam, ir savs mūžs, un katrā mūža vecumā tam ir savas vajadzības

Komentāri