Par Mums

Būvvaldes darbības mērķis ir veicināt būvniecības pārraudzības procesa vienkāršošanu, caurskatāmību un tā dalībnieku izpratni par esošo kārtību, veidot harmonisku un sabalansētu pilsētvidi un uzraudzīt, lai būvniecības procesi Rīgas pilsētā noritētu likumīgi.

Par mums – Lāčplēsis alus -

. Alus slava izplatījās tālu aiz novada robežām, un jau drīz ļaudis no visas Latvijas mēroja tālu ceļu cerībā to nobaudīt. Pirmajiem brūveriem gan ne prātā nenāca kļūt par lielas alus darītavas aizsācējiem, viņu vienīgais mērķis bija gards, augstākā labuma alus. Pieteikties kredītu apvienošanai. Nelikumīgā būvniecība nevar būt iespējama, Būvvaldes darbinieki ir atvērti jaunām idejām un operatīvi novērš nepilnības savā darbā un saskarsmē ar Būvvaldes klientiem. Pirmās pavasarīgās dienas, kad peļķes nedaudz apžuvušas, nes līdzi arī strauju kūlas ugunsgrēku skaita pieaugumu – iet bojā gan putni un dzīvnieki, gan.

Par mums - Gemoss

. Par Mums. Rīgas pilsētas būvvaldes darbības mērķi: Padarīt neērtu patvaļīgu būvniecību; Nodrošināt efektīvas kontroles procedūras; Radīt vidi, lai apmeklētājs gūtu pārliecību, ka ir sadzirdēts klientiem draudzīgākajā pašvaldības iestādē. Rīgas pilsētas būvvaldes misija: Rūpēties, lai būvniecība Rīgas pilsētā notiktu gan ievērojot kvalitatīvas arhitektūras un pilsētvides principus, gan likumīgi, atbilstoši Rīgas teritorijas plānojumam, apbūves noteikumiem un citiem tiesību aktiem. Vīzija – šodien un nākotnē: Rīgas pilsētas būvvalde ir uzticama un sabiedrībai atvērta iestāde, kurā strādā savas nozares profesionāļi, kuri pieņem argumentētus un pārskatāmus lēmumus harmoniskas pilsētvides attīstībai. Par mums. ESPA Rīga – Jūsu labsajūtas rituāls. ESPA Rīga ir viens no lielākajiem starptautiski atzītajiem pieczvaigžņu SPA centriem Baltijā. Atpūta pie mums Jums palīdzēs atbrīvoties no ikdienas stresa un atjaunot enerģiju. Par mums. Mūsu valsts, mūsu banka Vīzija, misija, vērtības Struktūra Pārskati. Finanšu un gada pārskati Mēneša bilance Pārskats par atlīdzību. Jaunumi. Tiesību akti. Rīgas pilsētas būvvalde ir Rīgas domes priekšsēdētāja pakļautībā esoša pašvaldības iestāde, kas koordinē un veic būvniecības procesa pārraudzību un kontroli Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā.

Par mums - ESPA Riga

. Līdzīgi par šo tēmu.

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja kontrolē un pārrauga Rīgas pilsētas būvvaldes darbību. Izdevīgākie bezprocentu ātrie kredīti. Kurš aizdevums 24 stundās iegūstams vislētāk?

Komentāri