Par ko mēs visvairāk pārmaksājam?

Mīliet sevi! Kāda nevarēja izšķirties par vairāk bērniem, kāda palika pie diviem, daudzas nožēlo, ka nedzemdēja kaut vienu bērnu. Man vienmēr ir patikuši stāsti par to, ko cilvēki izdzīvojuši un kādu pieredzi no izdzīvotā smēlušies. Kredīts bez kredītvēstures. Dzimst bērni, ir darbs, plāni, daudz darāmā, enerģijas, viss jāpaspēj un aizmirstās, ka blakus ir vīrs. Tipiska situācija tam laikam, kad bija kauns nestrādāt, būt liekēdei. Tagad es daru tikai to, ko vēlos un man ir vienaldzīgs citu cilvēku viedoklis par mani.» «Man ļoti patika dziedāt. Protams, ceļot var arī tad, kad bērni izauguši, taču problēma ir tajā, ka beidzot aktīvās darba gaitas, mēs zaudējam iespēju dzīvot un sākam izdzīvot. Mans vīrs, tā visa rezultātā, strauji sāka kāpt pa karjeras kapnēm un viņa ienākumi aug – tātad arī manējie. Tāpēc kļuvu par televīzijas žurnālisti. Mēs aizmirsām, ka esam pāris. Mēs dodam bērniem, atdodamies vīrietim, rūpējamies par māju, esam priekšzīmīgas savā darbā….Izdāļājam sevi un pašām nepaliek nekā. Daudzas runāja par to, cik svarīgi ir būt brīvām un iemācīties strādāt uz sevi, iemācīties kādu jaunu profesiju. Ar cieņu – Olga Vaļajeva Iedvesmai dažas veģetārās receptes no mūsu ēdienkartes  Anšovu maizītes Uz rudzu maizes kārto vārītu olu, spinātlapas, anšovus, cherry tomātiņus un redīsu dīgstus. Pats plaukums manā karjerā. Maksimums – tā ir dzīve vasarnīcā. Un tagad man savas attiecības jāceļ no jauna… «Mēs dzemdējām laikā, kad ideoloģija bija cita. Speciāli tāda punkta aptaujā mums nebija, bet daudzas sievietes par to runāja – jaunībā man veica abortu un pec tam es vairs nevarēju iznēsāt bērnu.

Es aizrāvos ar mācībām, paralēli piedzemdēju vēl vienu meitu. Viens ar otru mēs runājām tikai par bērniem. Es smaidu un saku, ka neko nenožēloju. Es apsolīju – nākamgad – es taču esmu veiksmīga, priekšniece. Silītes, bērnudārzi, nometnes aizstāja ģimeni, un skaitījās ļoti labi. Mēs ar meitām cepām picu, bet paziņa sēdēja dīvānā un to visu vēroja. Zināju, ka man būs vairāki bērni un ka man būs viens vīrs uz visiem laikiem. Es jaunajām meitenēm novēlu gara stiprumu, ticību sev un necensties par katru cenu būt vientuļai, visu varošai un ārēji pašpietiekamai. Starp bērnu piedzimšanām, es mācījos, ieguvu izglītību, taču specialitatē nekādīgi neizdevās strādāt, jo bērni bezgalīgi slimoja. Taja laikā es nēsāju skaistu, bet svešu “apģērbu”. Līdz tam es darīju tikai to, ko no manis gaidīja un kas man it kā bija jādara un biju nelaimīga.» «Es centos savai mammai pierādīt, ka neesmu muļķe un, kā minimums, esmu simpātiska. Vienu vārdu sakot, šī situācija mani neapmierināja, laimīgu nedarīja. Mūsu pensionāri neceļo, kā to dara amerikāņi, vācieši. Uz grauzdētas maizītes kārto pagatavoto masu, sakapātus zaļumus un vēl vienu maizes šķēli. Šodien es radu bloknotus, organizēju master klases un mākslinieku izstādes. Patiešām, šī ir bieži sastopama lieta. vienmēr ir labi, laiIR ka labāk ir divreiz domāt pirms absolūtu apliecinājumu pieņemšanas. Mēs esam iekārtotas tā, ka mums ir viegli dot. Absurda situācija – Tu pelni naudu un tērē to, lai varētu pelnīt naudu. Nekas jums neaizstās ģimeni – bērnus, mazbērnus, mīļotos, uzticamu un mīlošu vīru. Katra - ir atsevišķs Visums! Nav taisnība, ka katra vēlas būt sieva un māte. Tas nebija viegli, bet vīrs palīdzēja, vecāki palīdzēja. Viņa uzreiz viņam dzemdēja divus bērnus.

Ko visvairāk nožēlo sievietes pēc 40 –

. Mans vīrs bija laimīgs kopā ar mani. Ir vērts atstāt šaubas par to, ko mēs uzskatām par tik taisnīgiem. Es paliku viena – ar neko. Manas draudzenes ir vecmāmiņas. Citādi mēs pakļaujamies vēsturiskām kļūdām. Pateicos visām, kas padalījās ar saviem viedokļiem, saviem stāstiem un domām. Vīrs lūdzās, lai dzemdēju, bet man bija japaspēj karjera, mācības, teicu, lai pagaida. Abi ar vīru nolēmām, ka jābeidz manas mocības atrast darbu un es “iesēdos” mājās. Grūtniecība iestājās pirms kāzām. Zaļās burgermaizītes Saspaida avokado un vārītus turku zirņus, pievieno citrona sulu, nedaudz sāls un visu samaisa. Tas ir tas, kas mani šobrīd nospiež. Daļa no kopējās, jā, bet daļēji tā var radīt kļūdainus secinājumus. Savs laiks studijām, savs – precībām, savs – bērnu dzemdēšanai, savs – radošajai pilnveidei. Sociums domāja, ka tas ir par vēlu, es – ka vēl par agru. Gadījās, ka viņš manā vietā rakstīja lekcijas, sēdēja ar bērniem. Šis pētījums visvērtīgākais būs tām meitenēm, kurām šodien ir divdesmit, trīsdesmit. Darbs jūs neapskaus, nesamīļos, nebrīnieties, ka vienā dienā jūs izmetīs pār bortu – tur mūsu ir daudz. Vīrs, kuram IR vajadzīga mūsu mīlestība, kurš arī vēlas nedaudz mūsu rūpju un kuram vajadzīgs mūsu apbrīns un uzticēšanās. Es nevienam neesmu vajadzīga. Man pašai šobrīd  ir trīsdesmit un es saprotu, ka šis ir mans “zelta laiks”. Un tas nav nekāds brīnums. Ko viņas darītu savādāk, ja varētu, un ko novēlētu citām sievietēm. Pēc tam, kad atsāku strādāt, sapratu, ka bez augstākās izglītība nu nekā. Viņa grauj savu dzīvi tāpāt kā es to darīju ar savējo, un es neko tur nevaru palīdzēt.» «Es agri apprecējos. Pirmais interneta kredīts jaunajiem klientiem ir bez maksas. ja bērniem vēl laiku atrodu, tad vīram – gandrīz nekad. Bauda kopā ar pienu, bezpiedevu jogurtu, kā papildinājumu desertiem u.c. Ko tas man maksāja, zinu tikai es un mans vīrs. Divas svarīgākās lietas šeit: Es neceļoju, kad varēju tam nopelnīt un atlikt naudu. Es vienmēr, pirmkārt, sevi esmu uzskatījusi par speciālistu un tikai tad – mammu. Atcerieties, arī tagad nav par vēlu sākt dejot, vingrot, apmeklēt spa salonus, masāžas, mīlēt sevi. Tagad, kad es varētu ceļot un ir tam laiks, nav naudas, par ko ceļot un arī veselības nav. es pametu šo darbu un sāku nodarboties ar radošām lietām. Šodien es zinu – sapņi piepildās!» Ļoti daudz bija arī citu lietu.

Zaudējis spēku - Noteikumi par publiskas personas zemes nomu

. Par ko mēs visvairāk pārmaksājam. Tagad bērni ir izauguši, aizgājuši katrs savā dzīvē un mēs esam palikuši divatā. Pēc tam nolēmām, ka laiks bērniem. Mūs audzināja par kārtīgiem strādniekiem – arī sievietes. Uzvarētāja ar milzīgu parsvaru. … vienīgais, par ko es bēdājos, ir tas, ka pārāk maz mīlestības, nepateikto labo vārdu, neizrādītā maiguma un uzmanības ir bijis manās attiecībās ar vecākiem viņu dzīves laikā. «Es vienu aiz otra piedzemdēju trīs bērnus. Es nevienam neko neesmu parādā! Es eju pa ielu un staroju! Tā nekad agrak nav bijis. Kurš cietīs – tikai es, kāds nieks!! Es varu pieciest. Nesen mēs veicām pētījumu un es vēlos padalīties ar tā rezultātiem. Kad bērni slimoja, viņiem blakus bija vecmāmiņas un vīrs. Tas ir tas, ko daudzi cilvēki aizmirst, tāpēc viņi uzdrošinās izdarīt kategoriskus apgalvojumus, kas ir nepareizi.Ir daudzas "absolūtas patiesības", kuras evolūcija ir sagrauzusizināšanu, vai realitāte. Ar šādām domām es dzīvoju vairākus gadus. Šis ir garš raksts, taču domāju, ka vedina uz pardomām. «Es ļoti nožēloju savus abortus. Pagāja gadi, kļuva vieglāk. Krāsnī cepti turku zirņi Novāra turku zirņus, pēc tam apgrauzdē krāsnī kopā ar olīveļļu, koriandru un saulespuķu sēklām. Pēc tam vēl bija pāris grūtniecības, kas beidzās jau zināmā veidā. Sapņoju visus apvienot pāros. Es jums visām vēlu laimi! Ceru, ka šie stāsti palīdzēs jūsu dzīvē ienest kādas jaunas, labas vēsmas un palīdzēs jūsu dzīvi padarīt skaistāku un laimīgāku. Man izdevās tajā laikā “nostāvēt kājās”, varbūt – pateicoties spēcīgajai miesasbūvei un garīgajam spēkam. Patiešām, cilvēce pat varēja nosodīt dedzināšanu vai ieslodzījumu tiem, kas formulē apgalvojumus, kas tika uzskatīti par viltus. Mēs dzīvojām un strādājām BAMā. Tas ir drošāk – nevajag nevienam atteikt, nevajag nevienu apbižot, aizvainot, skumdināt. Tajā laikā man bija žēl, ka nav vietas varoņdarbiem. Es biju laba, bet slikti bija man. Kaut šobrīd ir cita situācija – strādājošo precēto sieviešu ir vel vairāk. Nesekoju saviem sapņiem, nerūpējos par sevi. Meitenes, atcerieties, arī jūs, tāpat kā es, paliksiet bez vecākiem! Ar ko un kā jūs tad paliksiet.

Par ko mēs visvairāk pārmaksājam? -

. Kas šodien ir taisnība, rīt var nebūt taisnība, it īpaši attiecībā uz zinātni. Es nepazīstu šo vīrieti, it kā ne ar viņu mēs kopā atzīmējām savu trīsdesmito kāzu jubileju.» «Kad apprecējāmies, viss bija labi. Saprotot izvēles grūtumu, mēs veicām šo pētījumu. Visu sajauc un pasniedz ar lapu salātiem. Par ko mēs visvairāk pārmaksājam. Visi domā, ka esmu iemīlējusies! Man vienkārši ir labi.. Laiks ir izsmeļams resurss un katram vecumam ir sava nozīme un priekšrocības. Bija ļoti daudz sieviešu, kuras runāja par to, ka nav veltījušas pietiekami daudz mīļuma saviem vecākiem un vairāk laika tērējušas aizvainojumam un strīdiem

Komentāri