Par Atrais.lv

Kompānija SIA VIA SMS sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Dažas no ātro kredītu kompānijām piedāvā kredītus garākus atmaksas termiņus, pat līdz vairākiem gadiem.  kredītus iespējams saņemt nekur nedodoties, nav nepieciešama kredīta ķīla, nav nepieciešama izziņa no darbavietas, nav nepieciešams galvotājs. TOP ātrie kredīti var būt lielisks risinājums, ja steidzami nepieciešama nauda. Par Atrais.lv.

MiniCredit - Kredīts līdz 200€ 15 minūtēs. Jā un nē - par to var domāt dažādos veidos. Piedāvājam aizņemties arī papildus summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Noteikti pastāv iespēja pagarināt atmaksas termiņu, sazinoties ar aizdevēju. Ātros kredītus iespējams saņemt, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu.  kredītu bez maksas, tātad bez procentiem. Par savu pienākumu VIASMS.lv uzskata katra klienta vajadzību izpratni, kā arī pozitīvu un atklātu sadarbību. Izvēloties veikt ikmēneša maksājumus, aizņēmējs var par maksu mainīt minimālā maksājuma datumu. Var teikt, ka ātrie kredīti ir pieejami jebkurā brīdī, ja vien ir nepieciešams aizņemties naudu. Lai gan tas nav sarežģīts process, laika ziņā tas aizņems vairāk laika nekā piesakoties atkārtoti. Daži veidi, kā ietaupīt, lai ātrāk atmaksātu kredītu. gada un piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus, izmantojot zīmolus VIASMS.lv, VIACREDIT.lv un SAVA.card. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citām finanšu vai banku insitūcijām nākotnē. Izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies nostabilizēties un iegūt atpazīstamību patēriņa kreditēšanas segmentā Latvijā un panākt strauju klientu skaita pieaugumu. Kredītvēstures ietekme Aizdevuma laicīga neatmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams gan rēķinā, gan arī klienta profilā. Ātrie kredīti internetā ir pieejami arī ārpus ikdienas darba laika, kā arī brīvdienās, kad citi aizdevēji nestrādā. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus. Ja piesakies atkārtoti, tad ātro kredītu saņemsi dažu minūšu laikā. VIASMS.lv piedāvā iespēju izmantot Elastīgo aizdevumu, kas klientam ļauj izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus, balstoties uz savām vajadzībām.

- Ātrais kredīts internetā vai sūtot SMS

. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. Elastīgais aizdevums piedāvā īpaši ērtus aizdevuma atmaksas noteikumus – atsevišķa aizdevuma pagarināšana nav jāveic. Populārākie ātro kredītu veidi, kurus izvēlas aizņemties fiziskas personas.

Līgums -

. Ātrie kredīti mainās, piedāvājot ilgtermiņa kredītus. Piesakoties pirmo reizi ātrajam kredītam internetā būs nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā, norādot nepieciešamo informāciju un apmaksāt kredīta aktivizācijas maksu no sava bankas konta

Komentāri