Ondo pieredze un apspriešana

Atmaksā aizdevumu visu uzreiz vai pa daļām Tev ir iespēja atmaksāt aizdevumu vairākos maksājumos, veicot minimālos mēneša maksājumus. Līzings. Šādā veidā Tu pakāpeniski samazināsi aizdevuma apmēru. Sekojošos mēnešos minimālā mēneša maksājumā tiks iekļauta gan pamatsumma, gan procenti par kapitāla lietošanu.

Ondo | Atsauksmes |

. Gadījumā, ja izvēlēsies maksāt minimālo mēneša maksājumu, visa šī summa tiks novirzīta uz pamatsummas atmaksu. LNKA ir izveidojusi sistēmu, kas ļauj kredītņēmējam ar iesnieguma palīdzību iekļaut sevi sarakstā, kam aizdevējs neizsniedz kredītu. Saņemot papildu summu, Tava aizdevuma atmaksas termiņš nemainās. Ondo pieredze un apspriešana. Gadījumā, ja bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku.

Naudas Aizdevums

. Tu visu kontrolē Savā Ondo.lv lietotāja profilā vari redzēt visu informāciju par saviem aizdevumiem un rēķiniem, kā arī izdevīgus piedāvājumus u.c. Tev tiks sagatavots jauns aizdevuma atmaksas rēķins, kurā tiks iekļauts gan esošais, gan papildu summas aizdevums. Ondo pieredze un apspriešana.

Komentāri