Ondo.lv

Kredītlīnija ir ātrs, ērts un izdevīgs veids, kā tikt pie papildu naudas līdzekļiem, tomēr pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē aizdevuma nepieciešamību un iespēju to atmaksāt. Tas nozīmē iespēju aizņemties tik daudz, cik liels Kredītlīnijas limits Jums tiek piešķirts. Tā kā Aizdevumam ir fiksēts atmaksas termiņš, var gadīties situācija, kad kādu iemeslu dēļ nevari veikt savlaicīgu ikmēneša maksājumu. Kredītlīnija ir kā virtuāla kredītkarte, jo tās darbības princips ir visai līdzīgs – noformējot Kredītlīniju, tiek piešķirta konkrēta naudas summa, kas pieejama visā Kredītlīnijas darbības laikā. Šī iemesla dēļ Kredītlīnija var būt izdevīgāks naudas aizņemšanās veids, jo tai nav stingri noteikti ikmēneša maksājumi. GPL aprēķins ir balstīts uz visām ar produktu saistītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu un naudas līdzekļu izmaksu. Sefinance - Kredīts līdz 200 00€ 30 minūtēs. Lai aizņemtos Ondo.lv ātro kredītu: Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam. Par katru Kredīta pamatsummas daļas atmaksas kavējumu Aizdevējs ir tiesīgs aprēķināt nokavējuma procentus Līgumā noteiktajā apmērā. Jāņem vērā, ka pieteikumi tiek izvērtēti individuāli un piedāvātā procentu likme pēc pieteikuma izskatīšanas var atšķirties. Aizdevējs ievēro tiesību aktos noteiktos ierobežojumus nokavējuma procentu apmēram. Jaunas vai lietotas automašīnas iegāde. Pēc Jūsu pieteikuma apstiprināšanas un Kredītlīnijas limita pišķiršanas, nauda ir viegli pieejama vienmēr. Aizņemieties atbildīgi un nekautrējieties vaicāt jums interesējošos jautājumu Ondo.lv klientu konsultantiem. Tādā veidā tiek dota iespēja plānot savu budžetu, izslēdzot iespēju lieki pārtērēt naudas līdzekļus.

SIA ONDO -

. Ātrais aizdevums jeb kredīts ir ļoti populārs un labi pazīstams finanšu pakalpojums gandrīz ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Vienkāršiem vārdiem sakot, GPL ir kredīta kopējās izmaksas, kas izteiktas gada procentos no piešķirtās kredīta kopējās summas. Ondo.v ātro kredītu var saņemt arī tad, ja jums jau ir aizdevums kādā cita bankā un jūs neesat kavējis kredīta maksājums, kā arī apzinīgi pildāt visas aizdevuma saistības.. Pieteikšanās un naudas izņemšana ir bez maksas. Tā ir piemērota arī mirkļos, kad nepieciešamo summu vēlies izmantot pakāpeniski – pa daļām, jo Kredītlīnijas priekšrocība ir iespēja iztērēt tieši tik lielu naudas summu, cik dotajā brīdī nepieciešams kārotajai precei. Saistību neizpilde var negatīvi ietekmēt Aizņēmēja kredītvēsturi vai kredītreitingu, un tas nākotnē var kalpot par iemeslu atteikt pakalpojuma sniegšanu. Iesakām neaizņemties, ja ir citi aizdevumi un finansiālas saistības. Jums jābūt bankas kontam, kāda no Latvijas bankām, kā arī aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam. Tas nozīmē, ka brīdī, kad ir nepieciešami papildu līdzekļi, Tev ir iespēja tos nekavējoties pārskaitīt no Kredītlīnijas uz savu bankas kontu.

Kredītlīnija Viena no lielākajām Kredītlīnijas priekšrocībām ir iespēja naudu izmantot tikai tajos brīžos, kad tas nepieciešams. Viens no šādiem risinājumiem ir Kredītlīnija – tā ļaus iegūt nepieciešamos līdzekļus ātri un izdevīgi, neradot robu maciņā.

ONDO Credit - Grandiozā ielīgošana Skroderdienas Silmačos!

. Ondo.lv ir noteikti ir top aizdevējs Latvijā, kurš aizdod izdevīgu ātro kredītu un pirmo kredītu bez procentu maksas – atmaksā Ondo.lv tik, cik aizņēmies. Jebkurš kredīts ir finansiāla atbildība, tādēļ iesakām nesteigties un apdomāt, vai noskatītais pirkums, kam nepieciešama nauda, nav tikai mirkļa vēlme. Tāpat Kredītlīnijai netiek piemērota konta apkalpošanas maksa. Visā šajā laika posā jums ir iespēja sazināties ar kādu no aizdevēja darbiniekiem rakstot čatā vai uz norādīto e-pasta adresi, kā arī zvanot pa bezmaksas tālruni un saņemot konsultāciju. Atšķirībā no Aizdevuma, Kredītlīnija piedāvā elastīgāku naudas atmaksas termiņu un citas svarīgas priekšrocības. Katrs paņemtais aizdevums un laikā atdotais aizdevums nodrošinās punktus. Jāpiemin, ka šī kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Aizdevējs atbilstoši noslēgtajam Līgumam un piemērojamiem tiesību aktiem ir tiesīgs īstenot parāda piedziņas pasākumus, prasījuma tiesības nododot ārpakalpojumu sniedzējiem, kas ieguvuši licenci parādu atgūšanas pakalpojumu sniegšanai. Papildsumma ir nauda, ko iespējams saņemt Kredītlīnijas ietvaros jebkurā mirklī. Uzzini, kādas ir būtiskākās atšķirības starp šiem pakalpojumiem un kuros gadījumos viens vai otrs var būt izdevīgāks.

-

. Procentu maksājumi jāveic tikai par izmantoto Kredītlīnijas summu. Ja nauda nav izņemta, maksājumi nav jāveic. Aizņemies pārdomāti! Mēs regulāri izsludinām dažādas akcijas, kas piedāvā aizņemties izdevīgāk, tādēļ aicinām sekot līdzi jaunumiem un izmaiņām mūsu mājaslapā, lai nepalaistu garām labu izdevību. Ja saņemat aizdevuma atteikumu, apdomājat vai reģistrējoties nesat norādījis kļūdainus datus un mēģiniet reģistrēties vēlreiz. Tāpat ātrais aizdevums tiek izmantots uz salīdzinoši īsāku laiku. Tāpat kā Kredītlīnijai, arī Aizdevumam netiek piemērota maksa par noformēšanu un izsniegšanu – jāatmaksā ir tikai pamatsumma un procenti. Kredītlīnija ir lielisks risinājums, ja pietrūkst naudas neatliekamiem pirkumiem vai sen plānotai iecerei. Aizņemieties atbildīgi! Kredītlīnijas vispārīgie noteikumi Kredītlīnija – gudrāks veids, kā aizņemties Mūsdienās ir daudz un dažādu iespēju, kā iegūt papildu līdzekļus, veicot par šiem pakalpojumiem attiecīgu komisijas maksu. Aizdevuma atmaksu var veikt: Interneta bankā; Latvijas Pasta nodaļās; Narvesen tirdzniecības vietās; Visās banku filiālēs. Mēs neiesakām atlikt kredīta nomaksu, tādēļ piedāvājam iespēju saņemt bezmaksas atgādinājumu par maksājuma datumu. Atjaunošanas politikas informācija.

Aizdevēja Ondo atsauksmes un informācija -

. Aizdevuma pagarināšana ir par maksu. Ondo.lv. Sākotnēji varētu likties, ka Kredītlīnija un Aizdevums ir līdzīgi, taču tā nebūt nav. Lai varētu iegūt kredītu, Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam ar pastāvīgu dzīvesvietu un kontu Latvijā reģistrētā bankā. Atceries, ka ar Kredītlīniju procenti jāmaksā tikai par iztērēto naudas summu un periodu, kurā aizņēmums ir paņemts

Komentāri