Noteikti ienāc un izlasi!

klase Iezvanījās telefons. Es vēroju viņas garos, zīdainos matus un vēlējos, lai viņa būtu mana. Izlaidumā naktī, pēc balles, es stāvēju viņas durvjupieriekšā. Pēc divām stundām un vienas Drū Berimoras filmas, un trim pakām čipsu, viņa izlēma doties gulēt. Pirms visi devās mājās, viņa pienāca man klāt un raudāja, kad es viņu apskāvu. Ātrais kredīts pārtikai ir risinājums, kas atbilst steidzamām un ārkārtas situācijām. Es sēdēju viņai blakus, skatījos viņas maigajās acīs vēloties, lai viņa būtu mana. Es mīlu viņu, tomēr esmu pārāk kautrīgs, nezinu kāpēc.. Viņa pateica: “Es lieliski pavadīju laiku” un noskūpstīja mani uz vaiga. Viņa pacēla galvu no mana pleca un teica, “Tu esi mans labākais draugs, paldies” un noskūpstīja mani uz vaiga. klase Sēžot angļu valodas stundā es vēroju meiteni sev blakus. Es vēroju viņas perfekto ķermeni, kad viņa kā eņģelis devās pēc sava diploma. Es gribēju, lai viņa būtu mana, tomēr es zināju, ka viņa nē. Savukārt, lai vieglāk būtu pārvarēt sāpes, gatavojoties dzemdībām, topošajai māmiņai der apdomāt pašai un, iespējams, izrunāt arī ar partneri to, kas viņai pret tām dzemdību laikā varētu palīdzēt. Es gribēju, lai viņa kļūst mana, tomēr es zināju, ka viņai nepatīku. Viņa teica: “Paldies”, un iedeva buču uz vaiga. Lai izvairītos no šīm bailēm, un spētu maksimāli atslābināties, topošajai māmiņai ļoti būtiski ir dzemdībām sagatavoties. klase Dienu pirms balles viņa piegāja pie manis un teica:”Man draugs ir slims un diez vai rīt jutīsies labāk, man nav ar ko iet uz balli.

Viņa bija, tā teikt, mans “labākais draugs”. Pirms es paspēju pamirkšķināt, bija pienācis izlaidums. Noteikti ienāc un izlasi. Es gribu viņai pateikt, ka vēlos, lai mēs būtu, kas vairāk nekā draugi. Viņa mirka asarās, šņukstot par to kā viņas bijušais draugs ir salauzis viņas sirdi. Es skatījos viņa un smaidīju, viņa man pasmaidīja pretim un paskatījās uz mani ar savām kristālskaidrajām acīm.

Cilvēki atklāj SULĪGĀKOS sev zināmos noslēpumus. NOTEIKTI.

. Pēc stundas, viņa pienāca man klāt un atdeva pierakstu no vakardienas stundas, kuru viņai bija gadījies nokavēt. Viņa palūdza man atnāk ciemos, jo viņa nevēlējās būt viena. Par ļoti noderīgiem šajā gadījumā speciāliste uzskata elpošanas kursus. Izlaiduma diena Pagāja diena, tad nedēļa, tad mēnesis. Es zināju, ka viņa ir citās domās.

Pārlielupes bibliotēkas emuārs - ienāc un apskaties.

. Viņa paskatījās uz mani, pateica: “paldies”, un iedeva buču vaiga. Noteikti ienāc un izlasi!

Komentāri