Noskaties šo informatīvo video jau tagad!

Ražojam drošības slēdzīšus, kas pasargā pasauli izzināt gribošos mazuļus no mājsaimniecībā esošajām lietām, kas tiem var būt bīstamas. #klikkliklv #Ziemassvētki #bērnudrošība #dāvanas #alfabēts Intervija ar Klik-Klik burvīgajā, iedvesmojošajā portālā Mamas.lv, - mēģināju pastāstīt vēl ko jaunu par mums no mana, mammas, viedokļa, un padalīties ar vēl nepublicētām bildēm. Šeit aprakstīti mūsu iespaidi par pagājušā gada piedzīvojumiem esot Amerikā Helovīna svētku laikā. Tajā tiek atspoguļota māmiņu nogurdinošā, pārsteigumu pilnā un nereti arī skumjā ikdiena - ar visām likstām, bērnu nedarbiem un bez jebkādiem izskaistinājumiem. Atbrīvo no iesnām, klepus, kakla iekaisuma, galvassāpēm un noguruma. Semināra laikā ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies vairākas jaunās māmiņas, kuras ir veiksmīgi uzsākušas savu biznesu. Šī situācija lika man, kā cilvēkam, kam šobrīd grūtniecības dēļ medikamentus nav ieteicams lietot, meklēt ātrus, dabīgus un iedarbīgus ārstēšanās veidus. Mūsu veikalā pieejamas Latvijā ražotas preces, kuras atbilst mūsu priekšstatiem par kvalitāti, dizainu un praktisko pielietojumu. Un arī to cik nepatīkama vispār ir saaukstēšanās ar nemitīgu puņķošanos, galvassāpēm, sāpošu kaklu vai klepu. Vietu skaits ir ierobežots. Vairāk lasi un bildes skaties blogā: #ceļojums #Helovīns #ASV klikklik.lv Helovīns ASV ir pavisam savādāks kā pie mums Latvijā. Kad bērna uzvedību un emocijas ir grūti izprast, tad labi varētu palīdzēt arī šī grāmata. Noskaties šo informatīvo video jau tagad. KLIK-KLIK interneta veikals tirgo kvalitatīvas Latvijā ražotas preces bērniem.

Latvijas Republikas Tieslietu ministrija - Nozaru.

. Būt mazam uzņēmējam ir aizraujoši un interesanti. gadā, kad gaidīja savu pirmo bērniņu. Tā būs interesanta un praktiska dāvana svētkiem, kas kalpos vēl ilgi. Sveiciens ziemā! Tagad mūsu mājas lapā iegādājams arī slēdzīšu komplekts jaunajā iepakojumā. Izbaudījām ķirbju oktobri, mājas dekorēšanu, saldumu prasīšanu un dalīšanu, kā arī visu citu pēc vislabākajām amerikāņu Helovīna tradīcijām. *bezmaksas piegādi veicam uz Omniva Latvija pakomātiem. Piedāvājam Jums tikai pašu pārbaudītus un atzītus produktus. Turklāt kaut kas mazs, iespējams, ir sākums kaut kam lielam. Ir gatavs mūsu Klik-Klik drošības slēdzīšu iepakojums! Ļaujam Jums pirmajiem apskatīt. Un jau drīz vien viņš mums prezentēja pirmos slēdžus. Kredītlīnija – Aizdevums ar garākiem termiņiem, mazākiem ikmēneša maksājumiem.

Klik-Klik, Riga (2019) -

. Viens no aizkustinošākajiem un skaistākajiem mūsu piedzīvojumiem, ar kuru aicinām padalīties arī Jūs, lai iedrošinātu arī citas ģimenes adoptēt sunīšus no patversmes vai vismaz apciemot viņus un doties lieliskā kopīgā pastaigā. Uz veselību! #recepte #veselībai klikklik.lv Mana šīs sezonas labākā dabīgās ārstniecības recepte pret saaukstēšanos.. " Arī mēs vēlamies savu bērnu vest uz skaistu Leļļu teātri, tāpēc piedalāmies akcijā #smaidsradasmaidu. Blogā iepazīstinām ar preču ražotājiem, pielietojumu un savu pieredzi. Lieliski piemērots, ja vēlies to kādam uzdāvināt. CreditOn – Aizdevums līdz 2 000 €. Rakstām par vecākiem aktuālām tēmām. Vairāk lasi šeit: http://klikklik.lv/patversmes-suns/ #Ulubele #patversme #suns #sirdsdarbs klikklik.lv Stāsts par to kā Ulubeles patversmes suns Remī kļuva par mūsu ģimenes mīluli un atrada savas mājas pie mana vectēva laukos Rundālē. Sākums nav viegls, bet ir tik daudz iespējas piepildīt savas idejas, izmēģināt ko jaunu, iepazīties ar lieliskiem cilvēkiem, iedvesmot citus un saņemt milzu gandarījumu, īstenojot savus izvirzītos mērķus un saņemot labas atsauksmes. Noskaties šo informatīvo video jau tagad. Savukārt, ja plāno doties ciemos pie kāda, kam mājās zinātkārs mazulis, vecākiem noteikti noderēs Klik-Klik drošības slēdzīši. Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2018. jūnijā notiks Rīgā projekta ,,MAMMA DARA'' ietvaros. Vasara ir lielisks laiks, lai saulainās dienās rotaļājoties apgūtu pirmos burtiņus. Šodien sāku lasīt un jau esmu atradusi vairākas atbildes uz jautājumiem, kuri jau ilgāku laiku nodarbina manu prātu. Uz katras kārts ir attēlots alfabēta burts un blakus tam ir paskaid. Jautājumi, ko bērni visbiežāk uzdod mammai un tētim. Mūsu veikalā nopērkamais Draugs Alfabēts šodien ar ,,Latvijas Pasta'' palīdzību ceļo uz skaisto Parīzi, lai iepriecinātu latviešu ģimeni, kura savam bērnam mācīs burtiņus. Bērniem draudzīgs galamērķis, kas iepriecina ar rotaļu laukumu, gardu ēdienu par patīkamām cenām, pastaigu taku, burvīgu lauku zoo, kur tuvumā iespējams sastapt jaukus zvēriņus un putnus, kā arī pabarot un paglaudīt tos. Vakarā, kad vīrs atnāca mājās no darba, izklāstīju viņam pāris diezgan drausmīgas idejas par to kā es virtuves skapīti apsiešu ar striķi un tamlīdzīgus brīnumus, kuri tikai pierādīja, ka vienīgais, kurš šo situāciju var glābt, ir tikai viņš.

Noskaties: jauks video ar Draugu Alfabētu un bērniem - var redzēt, ka mazajiem patīk un pielietojums var būt visdažādākais, jo bērnu izdomai nav robežu

Komentāri