Noderīga informācija bez maksas, kas jāzina par ātro kredītu

Šī rīta slepkavība: Rīgā pie Brāļu kapiem noslepkavots maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus

. Noderīga informācija bez maksas, kas jāzina par ātro kredītu.

Engures novads - Lapas

. Māja ar labu siltinājumuMāja ar vidēju siltinājumuMāja ar sliktu siltinājumu Mājas apkur. Nodarbību vadīs bibliotēkas vadītāja D.Grigorjeva. gada labākā pagasta titulu, kā arī iegūtu pēdējos punktus pirms tikšanās lielajā finālā. Taču ne jau šim galdautam vai tā krāsai ir kāda būtiska jēga vai nozīme – tas ir kā simbols mūsu vienotībai un kopā būšanai. Tāpēc, svinot Baltā galdauta svētkus, arī Jēkabpils novadā visi kopā klāsim baltus galdautus un sēdīsimies pie kopīga galda.

Brīvās programmas

. Noderīga informācija bez maksas, kas jāzina par ātro kredītu. Kā vecāku finanses iespaido viņu bērnus. gada rudenī Jēkabpils novada Izglītības pārvaldes darbinieki un Jēkabpils novada skolu direktori apmeklēja Baltkrievijas Republikas Šarkovščinas rajona skolas, lai iepazītos ar izglītības sistēmu Baltkrievijā.

Nodarbību vadīs kultūras pasākumu organizatore A.Ozoliņa.

- Saīsināts autobusa maršruts reisā Allažmuiža.

. Lai gan kredīta pieprasījums Latvijā atpaliek no eirozonas izaugsmes tendencēm, 2016. maiju Latvijā dēvē ne tikai par Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, bet arī par Baltā galdauta svētkiem

Komentāri