Neparasti bagātnieku ieradumi

Sīkāk noteikti par to nestāstīšu, jo negribu nevienam izbojāt pārsteiguma momentu. Vajag ļoti lielu gribasspēku, lai grāmatu noliktu malā un paskatītos kas notiek apkārt. Viņi neatliek naudu nebaltām dienām, lai nodrošinātu savu nākotni, jo viņi ieliek to apritē. Varbūt tas arī ir viss, kas jums jāzina. Galvenā īpašība, kas atšķir bagātos no citiem cilvēkiem, ir tā, ka viņi ir gatavi mainīties, augt un mācīties. Strādā cītīgi, sāc iekrāt laicīgi un dzīvo tā, lai līdzekļi paliktu pāri – parastais padoms, lai nodrošinātu finansiālu neatkarību. Tas bija viens liels pārsteigums. Tomēr uz bagātajiem  cilvēkiem šī mācībstunda neattiecas.  Viņi nepieņem faktu, ka nospraustie mērķi varētu būt pārāk ambiciozi, neiespējami vai traki. Tad, pēc noslēguma, kas līdzinās zibens spērienam, atvēru no jauna pirmo lapaspusi un pārlasīju grāmatu vēlreiz. Ja viņi atrod ko labāku, viņi nekavējoties izmantos iespēju uzlabot savu stāvokli. Bieži vien tie izrādās pat tīri iespējami. Un bagāti cilvēki dara tieši pretējo. Tajā pašā laikā bagātie nekļūst bagātāki, tikai lai apmierinātu savu vienmēr augošo vēlmi tērēt, viņi kļūst bagātāki, lai apmierinātu savu apetīti pēc bagātības. Lv, kas saviem klientiem piedāvā tādu pakalpojumu kā kredītlīnija. Kad bagāts cilvēks sāk pelnīt vairāk, viņš šo naudu iegulda lietās, kuras var nest lielāku peļņu, nevis potenciāli iekulties parādos. Šķiet, bagātība iespēj visu – ģimenei pieder privāta sala, kur visi pulcējas vasarās, kur rit aizraujoša un pārticības krāšņota dzīve. Šo grāmatu lasīs pat tie, kuri parasti grāmatas nelasa. Romāns ir ieguvis milzu popularitāti starp lasītājiem visā pasaulē: Aizraujošs stāsts par četriem jauniešiem – par Meļiem, kuru draudzība kļūst postoša. Un ticiet – neviens jums to priekšā nepateiks. Džons Grīns, starptautiskā bestsellera »Mūsu zvaigžņu vaina» autors, šo darbu ir atzinis par satraucošu un patiesi neaizmirstamu.Lasīt tālāk… Grāmatu bloga “Read more and sleep less” autore par grāmatu “Mēs bijām Meļi”  Godīgi sakot, beigas mani manāmi šokēja. Svarīgākā lieta, kas jāsaprot runājot par pārticību ir – atšķirība ir domāšanā, nevis veiksmē. Ļoti emocionāls un interesants romāns ar pilnīgi negaidītām beigām. Visā visumā, turīgie ir vairāk ieinteresēti pašā pārticībā, nevis tajās lietās, pie kādām viņi ar šo pārticību varētu tikt. Portāls kulturasvestis.lv par grāmatu „Mēs bijām Meļi” E. Jau pēc pirmo lappušu izlasīšanas to vairs nav iespējams nolikt malā.

Dīvainā izpārdošana jeb līgavu tirgus -

. Tu varētu vinnēt loteriju vai džekpotu, bet, ja nedomāsi kā bagāts cilvēks, jau pēc neilga laika varēsi attapties tajā pašā vietā, kurā sāki. Neparasti bagātnieku ieradumi.

Desmit labi glabāti pasaules noslēpumi - INTERESANTI.

. Brontē Kalnu aukām  apvienojumā ar jauniešu grāmatām nemaz ne tik raksturīgo poētisko, bet tai pat laikā askētisko rakstības stilu, romāna lappusēs veido īpatnēju literāro kokteili. Viņu mērķis ir palielināt peļņas iespējas, kas neaprobežojas ar strādāšanu cītīgāk. Tā vietā, lai nodrošinātu sev dzīvi ar jau nopelnīto naudu, viņi to liek apritē, lai tiktu pie vēl vairāk dividendēm. Pateikšu vien to, ka asariņa nedaudz nobira.Lasīt tālāk… Bloga Kurpjukaste autore par “Mēs bijām Meļi” Arī notikumi romānā virzās raiti, pat elpu aizraujoši, es teiktu. Grāmata ir kā vesela pasaule, kas ievelk, un tik viegli nelaiž vaļā.Lasīt tālāk… Anda Kārkliņa par grāmatu „MĒS BIJĀM MEĻI” “Mēs bijām Meļi” tik ļoti parauj vaļā šo sajūtu, ka grāmatu apriju burtiski pāris stundās. Mazliet neomulības, šķipsniņa traģēdijas, dažas iestarpinātas simboliskas pasakas un idejiskas atsauces uz E.

31 | maijs | 2012 | burtkoki

.

Kad parastās klases pārstāvis pēkšņi sāk pelnīt ievērojami vairāk, viņš vēlas to izrādīt, nopērkot jaunāku mašīnas modeli, pārvācoties uz lielāku māju vai nomainot visu garderobi. Kredītkarte un debetkarte: kopīgais, atšķirīgais un galvenais.. Mēs, vismaz vasarās, dzīvojam uz privātas salas netālu no Masačūsetsas. Patiesībā atšķirība starp nabadzīgiem un bagātiem cilvēkiem nav tik daudz morālē vai veiksmē, kā domāšanā. Izņemot to, ka daži no mums ir Meļi. Tā sākas Emīlijas Lokhārtas romāns „Mēs bijām meļi”. Produkta apraksts Mēs esam Sinklēri. VIA Credit pārskats. Iesaku vien to, ka, ja parasti mēdzat izlasīt beigas, šoreiz labāk to nedarīt, tā jūs paši sev sabojāsiet to lasīšanas prieku, cenšoties uzminēt, kas īsti notika. Nospraud sasniedzamu mērķi,  tuvojies tam maziem solīšiem, cerībā vienu dienu to sasniegt. Lokhārtas MĒS BIJĀM MEĻI ir patiesa šīs sezonas sensācija, par ko diskutē gan skolās, gan starp draugiem, gan interneta vietnēs. Kopš agras bērnības mums tiek mācīts būt pieticīgiem ar savām vēlmēm un sapņiem. Lai cik cītīgi lasītu, es tiešām nespēju uztvert, kurp novedīs šī grāmata. “Radio mazā lasītava” par “Mēs bijām Meļi” „Laipni lūdzam Sinklēru ģimenē”. Stāsts par visu cilvēcisko – noslēpumiem, meliem, traģēdiju un patiesu mīlestību. Aizraujoša ģimenes sāga, ko rakstniece negaidīti un neparasti atklāj caur vienas no varenās Sinklēru ģimenes atvases redzējumu

Komentāri