Nepalaid garām, jo visapkārt ir arī slikti piedāvājumi!

Pēc tam, kad būsi to uzinstalējis, pārlūkā būs pieejams lodziņš, kurā tu vienmēr varēsi apskatīt savu bonusu bilanci. Portālā ir sadaļa e-pakalpojumi, un daudzus e-pakalpojumus ir iespējams pieprasīt tiešsaistē. Kad esat iepazinušies ar informāciju, tad elektroniski var sākt kārtot dažādas formalitātes - ar uzņēmumiem, valsts pašvaldību iestādēm, mudina E.Truhanova. Bonusway servisa pārlūka spraudnis ļaus tev vienmēr atcerēties par uzkrātajiem bonusiem. Par to var pārliecināties elektroniski tiešsaistē. Cilvēku noteikti interesē informācija par sevi.

Nepalaid garām! Šovakar pie debesīm ir vērojama reta un.

. Tāda iespēja ir - dažādos reģistros apskatīties datus gan par savu transportlīdzekli, savu īpašumu, gan par savu veselību un samaksātajiem nodokļiem. Arī valsts iestāžu mājaslapās ir attiecīgās sadaļas - gan pakalpojumi, gan e-pakalpojumi, ja iestāde piedāvā kādu pakalpojumu tiešsaistē. Izmantojot Bonusway pārlūka paplašinājumu, tu piekrītī Bonusway lietošanas noteikumiem un nosacījumiem : https://www.bonusway.lv/info/noteikumi-un-nosacijumi. Ja personai ir elektroniskais paraksts, tad ir pieejamība visiem pakalpojumiem. Pakalpojumi elektroniskajā vidē E-iespēja ir veids, kā tehnoloģijas mums var palīdzēt dzīvot ērtāk. Tas tev vienmēr atgādinās, ka iepērcies izmantojot Bonusway. Valsts piedāvājums ir Portāla "Latvija.lv" primārais mērķis ir sniegt ieskatu par valsts un pašvaldību sniegtajiem pakalpojumiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kā arī nodrošināt iespēju šos pakalpojumus pieteikt un saņemt. Tādos gadījumos  vajag pārliecināties, vai iespējamā darījuma partnera uzrādītais personu apliecinošais dokuments ir derīgs, vai nav nozagts vai pazaudēts. Portālā "Latvija.lv"  ir arī informācija, ko var uzzināt,  sevi neidentificējot, piemēram, apskatīt valsts un pašvaldību pakalpojumu aprakstus pakalpojumu katalogā. Vispopulārākie no VSAA pakalpojumiem bijuši par savas pensijas prognozēto apmēru, valsts fondēto pensiju shēmu un informācija par sociālās apdrošināšanas iemaksām. Tas nozīmē, ka elektroniski iesniegumu valsts iestādei būs jāpieņem arī tad, ja jums nav e-paraksta, bet jūs vienkārši autentificēsities portālā "Latvija.lv", paskaidro V.Narnicka. Savukārt vienotajā valsts un pašvaldību portālā "Latvija.lv" ir visa informācija par pakalpojumiem, ko iedzīvotājiem sniedz valsts un pašvaldību iestādes. Ja kāds vēl nezina ceļu uz sev tuvāko, ērtāk sasniedzamo bibliotēku, to darba laiki un kontaktinformācija atrodama portālā www.bibliotēka.lv. Bibliotēkās tiek piedāvāti dažādi kursi un semināri – datorprasmēs, e-pakalpojumu izmantošanā, informācijas meklēšanas prasmēs. Sadarbībā ar Notāru padomi e-pakalpojumu piedāvājums papildināts ar uzņēmējus, darījuma cilvēkus interesējošu iespēju pārbaudīt, vai cilvēka rīcībā esošā pilnvara nav atsaukta. Nepalaid garām, jo visapkārt ir arī slikti piedāvājumi.

Pēdējā laikā e-piedāvājumā ir virkne pakalpojumu, kas ir noderīgi mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, arī fiziskām personām, piemēram, slēdzot līgumus. Tuvākajā laikā tiks piedāvāts e-pakalpojums - informācija par administratīvo sodu nomaksu. Vēl ir nozīmīga un tāpēc populāra informācija ir par to, vai persona ir deklarēta norādītajā adresē. Arī tas ir svarīgi, sastādot līgumus.

Raimonds Pauls - Nepalaid garām - YouTube

. Lai iegūtu informāciju, nepieciešams dators, internets, jāzina, kur kas atrodams. Latvijā ir viens no ātrākajiem internetiem pasaulē, mūs apsteidz tikai Dienvidkoreja un Honkonga, bet ar Japānu Latvija dala trešo vietu. Taču pagaidām Latvija nav tik progresīva e-pakalpojumu izmantošanā. Šī informācija elektroniskajā vidē ir pieejama bez maksas, tikai sevi identificējot attiecīgo datu portālā, tāpēc vispirms iedzīvotājiem e-pieredzes gūšanai vajadzētu to izmantot, proti, pārliecināties par visiem saviem datiem. E.Truhanova spriež, ka tam ir dažādi šķēršļi - prasmju trūkums, bailes internetu lietot šādiem nolūkiem, biedē arī drošības aspekti, un, iespējams, iedzīvotājiem varbūt cilvēcīgi gribas aiziet uz iestādi, nevis sazināties ar to mājās pie datora. Nodokļu deklarāciju iesniegšana, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi, darbības saistībā ar transportlīdzekli un vēl daudz citu ikdienā vajadzīgu lietu ir nokārtojamas internetā. Jebkurš cilvēks varēs apskatīties, vai viņam ir administratīvie sodi un kādi, vai tie ir apmaksāti; ja ne, tad ar portāla starpniecību varēs veikt maksājumu. Ātrais kredīts no rīta, pa dienu un naktī. Tādus ir iesniegušas visas valsts iestādes un arī virkne pašvaldību. Pērn visbiežāk atvērtais un izmantotais bijis pakalpojums par uzņemšanu augstskolās. Tātad - iespējas ir radītas, bet bieži vien iedzīvotāji ne tik ļoti uzticas elektroniskajai  videi. Piemēram, to var izmantot pat tad, ja kādreiz tiek prasīts ierakstīt pases numuru, ja pase tobrīd nav līdzi, tad, ieejot portāla "Latvija.lv" sadaļā, ir redzams, kad pase ir izsniegta un uz kādu termiņu. Iespējas publiskajās bibliotēkās Visās Latvijas publiskajās bibliotēkās ir ātrgaitas internets un brīvpieejas datori.Un tajās var izmantot ne tikai bibliotēkas datoru. Šodien rubrikā pēc vasaras atvaļinājuma atgriežas mūsu mīļākais feldšeris Rafaels Ciekurs! 👨🏾‍⚕️💉🍄 Nepalaid garām, jo šovakar ar ārstu Andri Romašovu runāsim par saindēšanos ar sēnēm. Internets vairs nav tikai, lai komunicētu sociālajos tīklos, izlasītu jaunākās ziņas, bet varētu izmantot arī e-pakalpojumus, ko piedāvā valsts un pašvaldību institūcijas.

Nepalaid garām! - DIŽKALENDĀRS -

. Interneta piekļuve ir publiskajās bibliotēkās visā Latvijā. Ministrijām, valsts iestādēm, pašvaldībām ir savas mājaslapas, kur ir aprakstītas visas iespējas, ko sniedz attiecīgā iestāde. Bonusway servisa pārlūka spraudnis ļaus tev vienmēr…Vairs nepalaid garam nevienu bonusu no veiktajiem pirkumiem tiešsaistē.

KURZEME TUSĒ TALSOS 2013 - ft.[Ex] da Bass, NILL KETNER,REZARIN

Komentāri